1. Ankara Gayrimenkul Zirvesi, View Yapı Ana Sponsorluğunda Gerçekleşiyor!

 

GYODER tarafından 5 Haziran 2024’te JW Marriott Ankara’da gerçekleştirilecek 1. Ankara Gayrimenkul Zirvesi, View Yapı ana sponsorluğunda gayrimenkul sektörünü bir araya getiriyor.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün çatı kuruluşu Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği’nin (GYODER) düzenlediği, sektörde heyecanla beklenen 1. Ankara Gayrimenkul Zirvesi için geri sayım başladı.

Metafor Ankara projesinin AVM kısmını kapsayan Gayrimenkul Yatırım Fonu ile Türkiye’de bir ilk olan metrekare bazlı AVM yatırımı modelini hayata geçiren View Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Ali İmran Bozdoğan zirvenin ana sponsorluğu hakkında “Gayrimenkul sektörü için zorlu geçen bu yılda gayrimenkulün tüm ekonomi üzerindeki etkisi giderek artıyor. 1. Ankara Gayrimenkul Zirvesi’nin ana konusu olan “Türkiye’de Gayrimenkulün Çarpan Etkisi” temasının bu yıl işlenecek olması, sektörümüzün sahip olduğu büyük potansiyele dikkat çekmek için büyük bir avantaj. View Yapı olarak gayrimenkul sektörünün kalbinin attığı 1. Ankara Gayrimenkul Zirvesi’nin ana sponsoru olmaktan dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz. Sektörümüzün geleceğine yön vermeye ve desteklerimizle sektörümüze değer katmaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıŞişecam’ın net satışları yılın ilk 3 ayında 41 milyar TL seviyesine ulaştı
    Sonraki yazıKAPADOKYA ALAN BAŞKANLIĞI’NDAN KAÇAK YAPILARLA MÜCADELE