23 Nisan Coşkusu Creavit Üretim Tesisinde Kutlandı!

Creavit 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu yıl özel ve anlamlı bir etkinlikle kutladı. Creavit 22 Nisan’da 6 yaş grubundan 56 çocuk için unutulmaz bir deneyim imkânı sağlayarak, geleceğin yetişkinleri olan çocuklarımızı bayram öncesinde üretim ve teknoloji merkezinde ağırladı.

 

Heyecan Dolu Benzersiz Bir Deneyim

22 Nisan’da fabrika gezisi ile başlayan etkinlik, çocuklara Creavit üretim sürecini yakından tanıtarak onlara heyecan verici bir deneyim sundu. Çaycuma Anaokulu öğrencilerinin Tataristan yerel kıyafetleriyle dans gösterisi gerçekleştirmesinin ardından Creavit Hayvan rehabilitasyon merkezi gezisi oldukça eğlenceli anlara sahne oldu. Creavit ürünlerinin her aşamasını adım adım yerinde inceleyen çocuklar, inovasyon, mühendislik ve tasarım aşamalarının tamamını yerinde tecrübe ettiler. Evlerinde gördükleri armatür, klozet, rezervuar, lavabo gibi ürünlerin üretim ve test süreçlerini keşfederken benzersiz bir heyecan ve unutulmaz anılar biriktirdiler.

 

Teknolojiyi Tanımak

Creavit’in önemli bir yatırımla hayata geçirdiği teknolojik ekipman ve deneyimli uzmanlardan oluşan AR-GE Merkezi çocukların dikkat ve merak odağı haline geldi. Ar-Ge Merkezi ziyaretinde çocuklar yenilikçi çalışmaları laboratuvar ortamında gözlemleme fırsatı buldular. Creavit’in deneyimli uzmanları eşliğinde interaktif etkinlikler ile geleceğin teknolojilerini deneyimleyerek hayal güçlerini geliştirdiler. Heyecanlı, bilgilendirici ve teknoloji dolu bir gün geçirirken hazırlanan özel menü ile üretim tesisinde bayram yemeği yiyen çocuklar, sordukları sorular ve meraklı tavırlarıyla bu özel güne renk kattılar.

Küçük misafirlerini ağırlayan Creavit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu anlamlı bir etkinlikle kutladı. Bu yıl bir çok yerde büyük bir coşku ile kutlanan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, yarının büyüklerine ilham vermeye ve onları geleceğe hazırlamaya devam ediyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi ‘’Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin yıldızı ve ikbal ışığısınız…’’ Bayramınız Kutlu Olsun!

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıMarshall renkleriyle hayaller gerçeğe dönüşüyor
    Sonraki yazıEnerjisa Atatürk İlkokulu Hatay’da açıldı