ARIKAN GROUP BAŞKENT OPTİK FUARI’NDA BÖLGESEL İŞ ORTAKLARIYLA İLETİŞİMİNİ GÜÇLENDİRDİ

 

Ankara’da düzenlenen Başkent Optik Fuarı’na katılan Arıkan Group, farklı bögelerde güçlü iş ortağı ilişkilerini geliştirmeye devam ediyor. Türkiye genelinde düzenlenen tüm sektörel fuarlara aktif olarak katılan bir marka olan Arıkan Group, Başkent Optik Fuarı’nda gösterdiği başarılı performansla, mevcut iş ortağı ilişkilerini ileriye taşıma stratejisine önemli bir ivme kazandırdı. Quantum, Slazenger, Belmond ve Lee Cooper markalarıyla fuarın katılımcıları arasında bulunan Arıkan Group, bölgesel iş ortaklarıyla ilişkilerini güçlendirirken bölgedeki iş ortağı portföyünü de geliştirdi. Arıkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arıkan, “Endüstriye sunduğumuz yenilikçi ürünler ve müşteri odaklı yaklaşımımızla katıldığımız her fuarda istikrarlı başarımızı iş ortaklarımızla birlikte daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Gözlük alanındaki güncel gelişmeleri, optik uzmanları ve katılımcılarla buluşturarak sektördeki son trendleri keşfetme fırsatı sunan Başkent Optik Fuarı, 19-21 Nisan tarihleri arasında Türkiye’nin dört bir yanından gelen sektör profesyonellerini ağırladı. Ankara Altınpark Expo’nun ev sahipliğinde gerçekleşen fuar, 50’den fazla firma ve birçok ziyaretçinin katılımıyla gözlük endüstrisinin nabzını tuttu. Türkiye genelinde gerçekleşen her fuara aktif katılım sağlayan Arıkan Group, sektöre olan katkısını ve güçlü konumunu bölgesel fuarlar ve etkinliklerle pekiştiriyor. Quantum, Slazenger, Belmond ve Lee Cooper markaları ile fuarda yer alan Arıkan Group, var olan bölgesel iş ortaklarıyla ilişkilerini güçlendirirken yeni iş ortaklarını da portföyüne dahil etti. Her zevke, yaş grubuna ve ekonomik gelir grubuna hitap eden geniş ürün yelpazesi ve fiyat aralığıyla son kullanıcıya ulaşan Arıkan Group, sektördeki istikrarlı başarısıyla ön plana çıkıyor.

 

“Güçlü İş Ortaklıklarımızı Pekiştirmeye Devam Edeceğiz”

 

Arıkan Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arıkan, “Ankara’nın optik dünyasını bir araya getiren fuara ev sahipliği yapması hem ülkemiz hem de sektör adına önemli fırsatlar yaratıyor. Gözlük alanındaki güncel trendleri paylaşma olanağı bulduğumuz Başkent Optik Fuarı’nda bölgesel iş ortaklarımızla ilişkilerimizi daha da geliştirme ve yeni firmaları iş ortağı olarak portföyümüze ekleme fırsatı yakaladık. Kurulduğumuz ilk günden bu yana ülkemizde gerçekleşen her fuara katılım sağlamaya özen gösteriyoruz. Endüstriye sunduğumuz yenilikçi ürünler ve müşteri odaklı yaklaşımımız sayesinde katılımcılar tarafından çok fazla rağbet görüyoruz. Böylece hem sektörel başarımızı ve ürün yelpazemizi kullanıcılarla buluşturuyor hem de operasyonel anlamda fırsatlar elde ediyoruz. Güçlü iş ortaklıklarımızı sürekli pekiştirme ve müşterilerimize daha fazla konfor ve işlevsellik sunma vizyonumuz doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.” açıklamalarında bulunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıGalataport İstanbul’a Avrupa Birliği’nden Ödül!
    Sonraki yazıDoğanın huzur veren enerjisi, “Merlin” serisiyle yaşam alanlarınızda