arsaVev,Foça’da 199 bin TL Peşinatla “Tapu” Sahibi Yapıyor

Arsadan konuta erişilebilir gayrimenkulfırsatları sunarak, konuta erişim zorluğuna çözüm üretmeyi hedefleyenarsaVev, şimdi de yatırımcıları İzmir’in huzur dolu köşesi Foça’da erişilebilirarsa yatırımıylatapu sahibi olmaya çağırıyor.

Arsadan Konuta Erişilebilir Gayrimenkul
arsaVev, şehir merkezinden fazla uzaklaşmadan sakin bir yaşam alanı arayanların yeni adresi Foça’da,deniz manzaralı, tüm altyapısı ve sosyal alanları hazır, imarlı arsa satışına başladı. İzmir’e 1 saat, İstanbul’a 4,5 saat mesafede olan bu göz alıcı proje, 50 parselle sınırlı. Projeye 199.000 TL’den başlayan peşinat seçenekleri ve 24 aya varan taksit imkanlarıyla katılmak mümkün. Projede mini golf, macera parkuru, sessizlik bahçesi, açık hava sineması, çocuk tarım deneyim atölyesi ve çok daha fazlası da hazır olacak.
arsaVev Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Öztürk,Foça’dakiprojeyle ilgili şunları ifade etti:“arsaVevolarak Türkiye’de gayrimenkule erişimin gittikçe zorlaşmasını dert edindik ve çözüm üretmek üzerine çalışıyoruz.Foça’da uygun bütçeli arsa imkanıyla, tapu sahibi olmayı erişilebilirkılıyoruz. Foça, İzmir’in genişleme alanı olmasının yanı sıra doğası, kültürel öğeleri ve 4 mevsim yaşanabilirliğiyle özellikle seçtiğimiz bir lokasyon. Bugün yatırımcılarına gelecek vaat eden noktaların başında geliyor. Yatırımcılar Foça’da altyapısı ve sosyal alanları hazır, imarlı arsalarınıuygun bütçeye vadeli alarak, konut yapmaya bütçe ayırma olanağı yakalıyorlar.Foça gibi gelecek vaat eden lokasyonları yatırımcılarımıza sunarak, erişilebilir gayrimenkulfırsatlarısağlamaya devam edeceğiz.”
Gayrimenkul sektöründe 2017 yılından bu yana arsa yatırımlarına çözüm sunan ve bugüne kadar 13.300 tapu teslim ederek5 milyon 285 bin m2 arsa satışı gerçekleştirenarsaVev, Türkiye’nin gözde lokasyonlarında yatırım gerçekleştirerek altyapısı hazır, imarlı ve hemen teslim arsa imkânları sunmayı sürdürüyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazı“En büyük hassasiyetimiz deprem güvenliği”
    Sonraki yazıOcak Ayında Konut Satışları Yüzde 42 Azaldı, Ortalama Konut Fiyatı 3 Milyon 136 Bin 120 TL Oldu