ATA GYO’dan Müjde: Tekirdağ AtaCorner Projesi, İşletmelere Kapılarını Açıyor!

Ata GYO’nun öncü projelerinden Tekirdağ AtaCorner, 25 Ocak 2024 tarihinde iskan sürecini tamamlayarak açılışa hazır hale geldi. Yapılan anlaşmalar sonucunda TAB Gıda ile işbirliği içinde yer alan Burger King®, Popeyes® ve Kahve Dünyası, MRDIY gibi güçlü markalar bu lokasyonda faaliyet gösterecekler.

ATA GYO, hizmet verdiği işletmelerin her zaman en yüksek başarıyı elde etmeleri için çalışırken; kalite, güven ve uygun fiyat sağlanması yönündeki hedefleri doğrultusunda, en ekonomik çözümleri sunmaya devam ediyor. Bu strateji doğrultusunda, ATA GYO Türkiye genelinde perakende odaklı gayrimenkul yatırımlarına odaklanarak kira gelirlerini artırıyor ve düzenli olarak yaptığı değerlemelerle bilançosunu da güçlendiriyor.

ATA GYO Genel Müdürü Bedri Kurdoğlu, gelişmelerle ilgili şunları söyledi “Tekirdağ AtaCorner projemizde yer alan prestijli markalara ev sahipliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Hizmet verdiğimiz markaların ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak özel ve ekonomik çözümler geliştiriyoruz.” Tekirdağ AtaCorner projesinin aktif hale gelmesiyle birlikte yeni kira gelirleri elde edileceğini vurgulayan Kurdoğlu, ‘’Şirketimiz, finansal hedefleri doğrultusunda gelirlerini artırmaya ve gayrimenkullerimizin değer artışıyla özkaynaklarını güçlendirmeye devam ediyor. Aralık 2023 sonu itibarıyla tamamlanan değerleme çalışmalarımız sonucunda toplam portföy büyüklüğümüz 386 milyon TL’ye yükseldi. ATA GYO olarak, 2024 yılında da kiracılarımız ve yatırımcılarımız için değer yaratmaya ve işimizi özenle yönetmeye devam edeceğiz.’’ dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıBosch Home Comfort’a, The ONE Awards’ta ‘Yılın İtibarlısı’ Ödülü
    Sonraki yazıÖnlem almazsanız kombiniz donabilir!