Ataköy Marinada Residence, Konuklarını Mega Yat ManzaralıÖrnekDairesinde Ağırlıyor

‘Denize Açılan Hayat’ sloganı ve Ataköy Marina içerisindeki denize sıfır konumuyla Marinada Residence, 10.500 metrekarelik bir arazi üzerinde tek blokta sadece 72 daireden oluşuyor.

Türkiye’nin en prestijli marinalarından Ataköy Marina’datek blokta 17 katlı olarak inşa edilen Ataköy Marinada Residence, göz alıcı mimarisi, modern peyzajı ve panoramik deniz manzarasının yanı sıra bütünleştiği mega yat marina ile deniz kıyısında bir yaşam sunarak, yüksek kalitede, enerji dolu birresidenceyaşamı vadediyor. Dünyada sadece Miami, Dubai ve Monte Carlo gibi prestijlilokasyonlarda görebileceğiniz marina ve residence ilişkisinin Türkiye’deki tek örneği olan Ataköy Marinada Residence örnek dairesinde konuklarını ağırlamaya başladı.
Uluslararası başarılarıyla tanınan Tabanlıoğlu Mimarlıktarafından tasarlanan Ataköy Marinada Residence, 128 ile 1260 metrekare arasında değişengeniş metrekare seçeneklerine sahip 72 daireden oluşuyor.Villalüksünü ve konforunu rezidans konseptine taşıyan projede 1+1’ler 128 metrekareden, 2+1’ler de 230 metrekareden başlarken, büyüklüğü 450 metrekareye varan 3+1’ler de yer alıyor. Marinada Residence 1+1’den 5+1’e kadar; flat, dubleks, triplex ve bir adet penthouse olmak üzere farklı tipte seçenekler sunuyor.
Denize Açılan Hayat
Modern mimarisi, geniş açık alanları, meydanları, peyzaj düzenlemesi ve bütünleştiğimega yat marina ile denize açılan bir hayat sunan Marinada Residence, Marmara Denizi’nin kıyısında, zengin ulaşımbağlantıları ve yeşil alanlarıyla sadece Ataköy ve civarının değiltümİstanbul’unfaydalanacağı, çok katmanlı bir kentsel tasarım yaklaşımı sunuyor.
Çok Katmanlı Şehir Yaşamı Akıllı Evlerde
Ataköy Marinada Residence’da evler, akıllı ev otomasyon sistemi ile lüksü, iç bahçe ve teras alanları ile de şehir içinde nefes alabilen bir residence konforunu bir arada yaşatırken,kapanmaz deniz ve şehir manzarasıyla da denizle iç içe olma hissini yaşatıyor.Sürdürebilir teknolojiyle yaşam alanlarını birlikte kullanarak çağın ritmini takip ediyor.
Direkt erişim sağlayan yeni metro bağlantısının yanısıra mega yatların da yanaşabileceği 1000 tekne kapasiteli, restoran ve dükkânları ile Ataköy Marina, 5 yıldızlı Sheraton İstanbul Ataköy Hotel ve yakınındaki alışveriş merkezleri ile hem deniz hem de şehir hayatı sunan Ataköy Marinada Residence’da kozmopolit bir kent anlayışı sunuluyor. Taksim’den Kadıköy’e İstanbul’un kalbinin attığı her noktaya yakın konumuylaAtaköy Marinada Residence, kentle iç içe olmanın ayrıcalığını tanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıPOLİPORT’TAN MODERNİZASYON YATIRIMI İLE KAPASİTE ARTIRIMINA 5.5 MİLYON DOLARLIK YATIRIM
    Sonraki yazıKelebek Mobilya’dan İndirim Günleri