Avrupa Konutları ÇamlıVadi ile çamların altında huzurlu bir yaşam

Avrupa Konutları’nın en yeni projesi ÇamlıVadi, şehrin ve ormanın kesiştiği bir noktada yükseliyor.

Avrupa Konutları ÇamlıVadi

Artaş İnşaat’ın Kağıthane Arıcılar’da hayata geçirdiği Avrupa Konutları ÇamlıVadi projesi 26 bin 648 metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. 19 blokta 925 daireden oluşan Avrupa Konutları ÇamlıVadi’de 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tipleri yer alıyor.

Avrupa Konutları ÇamlıVadi; bir yanında orman ile huzuru, diğer yanında TEM otoyolu ile ulaşım kolaylığını da bir arada sunuyor. İstanbul’un en sevilen, en çok tercih edilen yaşam ve alışveriş merkezi Vadistanbul da projeye yakın bir noktada konumlanıyor. Hem Avrupa Konutları hem Vadistanbul’un mimarı olan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları ÇamlıVadi ile bölgeye yepyeni bir yaşam alanı kazandırıyor.

Avrupa Konutları ÇamlıVadi

Merkezi konum

TEM otoyoluna 1 dakikalık mesafedeki ulaşım rahatlığını, yanı başındaki yemyeşil ormanın huzuru ile birleştiren proje; kalite, konfor, sosyallik gibi birçok özelliği de bünyesine ekleyerek yaşamı ayrıcalıklı kılıyor.

Avrupa Konutları ÇamlıVadi

İstanbul Havalimanı’na 25 dakikada ulaşmayı mümkün kılan lokasyona sahip Avrupa Konutları Çamlıvadi’nin bir diğer cazibesi ise; şehrin en gözde alışveriş ve eğlence merkezi Vadistanbul’a ve metroya bağlanan havaraya sadece 2 dakikalık mesafede bulunması… Proje, inşaatı süren ve İstanbul Havalimanı’na ulaşacak M11 metro hattının Hasdal istasyonuna da yakın bir konumda yer alıyor.

Avrupa Konutları ÇamlıVadi

Sosyal tesisleri ile dikkat çekiyor

Yemyeşil ormanın yanı başındaki proje, kendi içinde de yürüyüş ve koşuların huzurunu artıracak yemyeşil bir peyzaja sahip. Açık-kapalı yüzme havuzlarının da olduğu şık ve tam donanımlı spor tesisi ile projenin yanı başında yer alan çok amaçlı spor sahaları ise sporu hayatın her gününe dâhil etmek isteyenleri bekliyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.