Beylikdüzü’nün prestijli projesinde çifte fırsat!

Beylikdüzü’nün prestij projesi Alya Onist, ödemede çifte avantaj fırsatı sunuyor.

Alya Onist

Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnanlı ortağı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul’ün olgunluk dönemi eseri olan Alya Onist; 0.64 faiz oranı, 12 ay ödemesiz 180 ay vadeli ödeme avantajını, kişiye özel ödeme seçenekleriyle destekliyor. 120 ile 290 metrekare arasında 2+1’den 6+2 büyüklüğe kadar uzanan farklı daire seçeneklerini içeren projede fiyatlar, 720 bin TL’den başlıyor.

12 ay ödemesiz dönem

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi, Yakuplu- Gürpınar hattında hayata geçirilen Alya Onist; sunduğu 0.64 faiz oranı, 12 ay ödemesiz 180 ay vadeli ödeme avantajını kişiye özel ödeme seçenekleriyle çifte katlıyor. Konsepti, donanımı ve yatırımcıya sunduğu yüksek katma değeriyle bölgenin en prestijli projesi olarak dikkat çekiyor. Sahip olduğu yatay mimari tasarımı, geniş bahçeli dairelerinden oluşan geleneksel mahalle konsepti ile dikkat çekiyor.

Alya Onist

Kişiye özel ödeme seçenekleri

Alya Onist’in konutta aranılan özelliklere sahip olan güçlü yanlarının satışları artırdığına dikkat çeken Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, “İstanbul’un hızla gelişen bir bölgesi olan Beylikdüzü’ndeki köklü inşaat tecrübemizden yola çıkarak geçtiğimiz yıl inşaat çalışmalarına başladığımız projemiz, pandemi öncesinde de talep görüyordu. Ama bu dönemde evde geçirilen zamanın tüm güne yayılması, günler süren sokağa çıkma yasakları gibi nedenler, yatırımcıları daha büyük, geniş bahçeli ve yeşil alanı bol konut arayışına yöneltti. Projemiz tüm donanımı, tasarımı ve konseptiyle bu beklentiyi tek başına karşılıyor. Projemizin satışların gerilediği bir dönemde, yatırımcılarımız tarafından büyük bir talep görmesi; konumu, donanımı, konsepti ve sağladığı yüksek katma değerle ne kadar doğru planlanmış bir proje olduğunu kanıtlıyor. Projemiz ile kamu bankalarının başlattığı dev kampanyaya dâhil olduk. Sunduğumuz 0.64 faiz oranıyla, 12 ay ödemesiz 180 ay vade avantajına ek olarak kişiye özel ödeme seçeneklerini de yatırımcılarımızla buluşturuyoruz” açıklamalarını yaptı.

Alya Onist

Abdülkadir Akkuş, proje hakkında şu bilgileri verdi: “Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi olan Yakuplu- Gürpınar hattının Kavaklı bölgesinde yer alan projemiz, sunduğu yatay mimari konsept ve yüksek katma değer ile bölgedeki diğer projelerden ayrışıyor. 120 ile 290 metrekare arasında değişen, 2+1, 3+1, 4+1, 4+2, 5+2, 6+2 büyüklükte, 8 blokta toplam 106 konut olarak tasarladığımız projemiz, bu donanımıyla çekirdek ailelerin de kalabalık ailelerin de beklentisini tek başına karşılıyor. Bu yılın eylül ayında teslim edeceğimiz projemizde daire fiyatlarımız, 720 bin TL’den başlıyor.”

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.