Bien Coverings Fuarı’na Katıldı

 

 

Hayatı kolaylaştıran fikirleri yaratıcı tasarımlarla buluşturan Bien, bu yıl 22 – 25 Nisan günleri arasında 34’üncüsü düzenlenen Coverings Fuarı’na çıkarma yaptı. Bien, ABD’nin Atlanta şehrinde gerçekleşen fuarda, iç ve dış mekanlar için ileri teknolojilerle tasarladığı ürünlerini sektör profesyonellerinin beğenisine sundu.

 

Standartların yarattığı sınırlarda değil, hayallerin genişleyebildiği ölçüde üretim yapan Bien, dünyanın en önemli seramik, karo ve doğal taş fuarları arasında yer alan Coverings Fuarı’na katıldı. Bien, bu yıl 22-25 Nisan 2024 tarihleri arasında ABD’nin Atlanta şehrinde düzenlenen fuarda, trendleri ve teknolojileri buluşturduğu göz alıcı tasarımları sergiledi. 40’tan fazla ülkeden 1000’den fazla firmanın katılım gösterdiği fuarda, Bien 1431 no’lu stantta yerini aldı. Bien’in Juno, Bond, Cappadocia, Vesta serileri başta olmak üzere zengin duvar karosu koleksiyonları ve Bona Dea ve Gordion gibi teknik porselen serileri sektör profesyonellerinin beğenisine sunuldu. 40X120 duvar karolarının yanında büyük ebatlı porselen karolarını da sergileyen Bien, fuara damgasını vurdu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıYeşil çelik ‘Tosyali V-Green’ ile daha az karbon ayak izi
    Sonraki yazıMövenpick Living Istanbul Saklıvadi, Vadistanbul’un Kalbinde Benzersiz Bir Konaklama Deneyimi Sunmak İçin Kapılarını Açtı