Bien Yeni Mağazasını Mardin’de Açtı

Hayatı kolaylaştıran fikirleri yaratıcı tasarımlarla buluşturan Bien, yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor. Yeni seramik mağazasını Mardin Kızıltepe’de açan Bien, seramik ve banyo ürünleriyle yaşam alanlarını güzelleştirmeyi hedefliyor.

 

Bien, Türkiye’nin dört bir yanında satış noktaları açarak büyümesini sürdürüyor. 3 Kasım’da yeni mağazasını Mardin Kızıltepe’de açan Bien, Mardinlileri Bien kalitesi ve yaratıcılığıyla buluşturmaya devam ediyor. Sektöre olan yeni yatırımların artarak süreceğini belirten Bien Yurt içi Satış Direktörü Mutlu Erturan, ‘’Bu büyüme hikayesinin bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyuz. Seramik sektöründeki deneyimimiz, yetkinliğimiz ve geniş ürün yelpazemizle Mardin’de farklı bir seçenek sunmak için buradayız. Masumoğlu bayimizin yeni mağazasının Mardin’e hayırlı olmasını diliyoruz’’ dedi.

 

Kızıltepe Devlet Hastanesi karşısında, şehrin en hareketli noktalarından birinde yer alan yeni Bien mağazası, birbirinden seçkin seramik koleksiyonlarının yanı sıra zengin banyo ürünleriyle de göz alıyor. Bien’in Mardin’deki diğer mağazası ise Midyat’ta bulunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıÇimsa’dan ABD’de 82 Milyon Dolarlık Yatırım
    Sonraki yazıSIEMENS TÜRKİYE’DEN CUMHURİYET TARİHİNE TANIKLIK EDEN “BİRLİKTE YÜZYIL” SERGİSİ