Birevim’den kağıtsız finansal destek

Tasarruf finansman sektörünün öncü şirketlerinden Birevim, “Kağıtsız Birevim Projesi” ile finansal süreçlerde kâğıt kullanımını ciddi seviyelerde azaltmayı hedefliyor. Kağıtsız yeni süreçte Birevim, hem şubelerde hem de genel müdürlük bünyesindeki çalışmalarla, sadece sözleşme işlemlerimizde yılda yüzde 90 kağıt tasarrufu sağlayacak.

Globalleşen dünyada teknolojik değişikliklere esnek ve hızlı bir şekilde uyum sağlayan Birevim, tasarruf sahiplerinin proje sözleşme onayı, revizyonlar vb. birçok alanda kâğıt kullanımını azaltmak ve çevik bir müşteri deneyimi sağlamak için “Kağıtsız Birevim Projesini” başlattı. Birevim proje ile; kâğıt israfının önlenmeyi, doğaya ve doğada yaşayan canlılara fayda sunmayı, sözleşme ve ödeme planında SMS OTP ile tasarruf sahibinin güvenlik ve kontrolünü artırmayı, çalışan eforunu, kargo ve arşiv maliyetlerini minimize etmeyi amaçlıyor.

Hızlı ve çevik tasarruf sahibi deneyimi sunan yeni iş modeliyle Birevim, tasarruf sahibi memnuniyetinin artmasını ve tasarruf sahiplerinin mobil onaylanan belgelerine istediği an ulaşmasını sağlıyor.

Yeni iş modeliyle hem kâğıt tasarrufunun önüne geçmek hem de tasarruf sahiplerine zamandan tasarruf sağlayan; sade, hızlı ve kolay bir finans deneyimi sunacaklarını belirten Birevim Genel Müdürü Av. Mahir Orak, “Teknolojik gelişmelerle süreçlerimizi sürekli yeniliyoruz. Dönüşümümüzün temelini aslında iş yapış şeklimiz ve süreçlerimizdeki değişim oluşturuyor. Birevim Mobil uygulamamızla, tasarruf sahiplerimizin çok daha hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerini gerçekleştirecekleri sade süreçler tasarladık. Tasarruf sahiplerimiz, kullanımı kolay uygulamamızla, işlemlerini hızlı ve daha kolay bir şekilde tamamlayacak. Daha az kâğıt ve imza işleminin olacağı şubelerimizde ve genel müdürlükte, kağıtsız yeni süreçlerimizle, sadece sözleşme işlemlerimizde yılda yüzde 90 kâğıt tasarrufu sağlayacağız” dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıNG KÜTAHYA SERAMİK ORTA DOĞU’NUN EN BÜYÜK YAPI FUARINDA!
    Sonraki yazıAçık Kapı Mimarlık Festivali Yoğun İlgi Gördü