Century 21 Trio Gayrimenkul İstanbul’daki Tecrübesini Bodrum’a Taşıyor

 

 

İstanbul Bağdat caddesinde Coldwell Banker çatısı altında hizmet vermeye devam eden ve gayrimenkul sektöründe 20 yıllık bir tecrübeye ve başarıya sahip olan Trio Gayrimenkul, Türkiye’nin en gözde turizm destinasyonlarından biri olan Bodrum’da hizmet vermeye başlıyor.

Century 21 çatısı altında faaliyetlerini göstermeye başlayacak olan Trio Gayrimenkul, 25 Nisan Perşembe akşamı, mimarlar, yatırımcılar, iş insanları ile gayrimenkul sektörü çalışanları ve danışmanlarının da dahil olduğu tüm paydaşlarıyla birlikte yeni ofisinin açılışını yapacak.

Turizm ile birlikte gayrimenkul sektörünün Türkiye’de önemli bir merkezi haline gelen Bodrum, yatırımcılar için büyük fırsatlar sunarken, uluslararası ilgiyi de üzerine çekmeyi başarıyor.

Yılların verdiği deneyim ve birikimle sektördeki lider konumunu pekiştiren Century 21 Trio Gayrimenkul’un, Bodrum’un bu büyük potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmeyi hedeflediğini ifade eden Century 21 Trio Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sezgi Bilge, açılışla ilgili olarak şunları ifade etti: ” Türkiye’deki gayrimenkul sektörü, son yıllarda sürekli bir büyüme göstererek ülke ekonomisinin önemli bir parçası haline geldi. Özellikle turizm bölgelerindeki gayrimenkul yatırımları hem yerel hem de yabancı yatırımcılar için çekici hale gelirken, sektörün büyümesine de önemli katkılar sağladı. Bodrum’un benzersiz güzellikleri ve dinamik gayrimenkul pazarı, bizim için heyecan verici bir fırsat sunuyor. Bizler de büyüyen ve alanında uzman ekibimizle bu muhteşem bölgede faaliyet göstermekten büyük mutluluk duyacağız. Century 21 çatısı altında sunduğumuz uzmanlıkla Bodrum’daki gayrimenkul sektörüne değer katmayı amaçlıyoruz.”

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıMarble İzmir’e yoğun ilgi
    Sonraki yazıÇİMENTO SEKTÖRÜNÜN ÇATI BİRLİĞİ TÜRKÇİMENTO 67’NCİ KURULUŞ YILINI KUTLUYOR