CLASSIA BY BTICINO, GÖZ ALICI RENKLER VE MODERN TASARIM

 

CLASSIA BY BTICINO, GÖZ ALICI RENKLERİ VE MODERN TASARIMIYLA ŞIKLIK KAVRAMINI YAŞAM ALANLARINA TAŞIYOR!

 

Bina elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman Legrand Türkiye Grubu bünyesindeki Bticino, İtalyan ve Avrupa standardına uygun tüm modüler sistemler için benzersiz ve eksiksiz bir çözüm olarak sunduğu Classia by Bticino anahtar-priz serisiyle modern tasarımı ve özgün renk seçenekleri yaşam alanlarında farklılık arayanların ilk tercihi oluyor.

 

Gelişmiş teknoloji ve şık tasarımları bir araya getiren Bticino, konut, otel vb. yaşam alanlarında yenilikçi çözümleriyle elektrik altyapı ve tesisatında dünya lideri olan Bticino markasının geliştirdiği Classia by Bticino, yalınlık ve esnekliği bir araya getirerek yaşamları iyileştirmeye devam ediyor. Yenilikçi tutunma yapısı sayesinde çerçevelerin duvar yüzeyine en iyi şekilde yerleşmesini sağlayan Classia by Bticino, parlak beyaz ve satine siyah mekanizma renkleriyle kombine edilebilecek 16 farklı renkte çerçeve seçeneği sunuyor. Kurulum sistemi ile kullanıcısına güven ve kolaylık sunan Classia by Bticino, modern mimari ve çağdaş yaşamın en iyi yansıması İtalyan ve Avrupa standardına uygun olarak sunduğu çerçeveler ile de evlerde zarif kombinasyonlar oluşturuyor.

 

İki Farklı Anahtar Tasarımı ve Zengin Renk Seçenekleri

 

Yaşam alanlarında tarzını göstermek isteyenlere benzersiz modern ve yenilikçi çözümler sunan Classia by Bticino, parlak beyaz ve satine siyah mekanizma renkleriyle kombine edilebilecek 16 farklı renkte çerçeve seçenekleriyle bulunduğu mekanın karakteriyle mükemmel bir bütünlük ve uyum sağlıyor. Sade çizgisi ve köşeli formuyla şıklığını tamamlayan Classia by Bticino, altın, krom ve nikel renkli kenarlık alternatifleriyle tarz seçenekler sunmaya devam ediyor. Hafif kavisli düğme yüzeyi ile kontrast oluşturan modern, sade ve keskin hatlı çerçeveler ile tamamlanan tasarım ile de benzersiz bir dokunma hissi oluşturuyor.

 

Son derece fonksiyonel kullanımı ve estetik görünümüyle var olduğu mekanı daha da güzelleştiren Classia by Bticino, yüksek performanslı ve kaliteli yapısı, tüm buat ve duvar tipleriyle uyumlu bir uygulama sağlıyor. Kurulum sistemi ile kullanıcısına güven ve kolaylık sunan Classia by Bticino, modern mimari ve çağdaş yaşamın en iyi yansıması olarak Avrupa standardı kurulumda hem yatay hem dikey kullanıma uygun çerçeveler sunuyor. Dayanıklılığı artırılımış metal gövdeli ve güçlü tırnaklı kaideleriyle mükemmel hizalama için özel tasarlanmış geçme sistemini bir araya getirerek güçlü ve pratik bir montaj imkanı sağlayan Classia by Bticino, yaşam alanlarına eşsiz bir dokunuş sunuyor.

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıTSKB: “OSB’lerde Yıllık Kira Artışları Ortalama Yüzde 102 Seviyesinde Gerçekleşti”
    Sonraki yazıKalesinterflex’ten sanatın teknolojisini yaşam alanlarına taşıyan özel koleksiyon Artwall