Creavit, Global Arenada Parlıyor

Dünya’nın 65’i aşkın ülkesindeki tüketicilerini her zaman en iyi ile buluşturmayı hedefleyen Türkiye’nin global banyo markası Creavit, 2022 yılında gösterdiği başarılı ihracat performansı ile “İhracatın Şampiyonları” arasında yer aldı.

50 yılı aşkın sektör deneyiminden güç alarak ıslak mekân ürünleri sektöründe faaliyet gösteren, banyosunda konfor ve estetik arayan herkes için çözümler üreten Creavit; Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği (ÇCSİB) tarafından düzenlenen 5. İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni’nde, Seramik Sağlık Gereçleri Kategorisi’nde En fazla ihracat gerçekleştiren markalar arasında 3. sırada ödüle layık görüldü.

Banyo Deneyimini Yenilik ve Estetik ile Buluşturuyoruz

Creavit İhracat Müdürü Burak Akçakaya, Creavit ’in başarısının temelini şu sözlerle açıklıyor: “Creavit olarak, seramik sağlık gereçleri, banyo mobilyaları, armatürler gibi geniş ürün yelpazemizle dünya genelinde geniş bir tüketici kitlesine hitap ediyoruz. 65’i aşkın ülkedeki tüketicilerimizin evlerinin en özel alanlarından biri olan banyolarında yenilikçi ve estetik ürünlerimiz ile yer bulmak, tüketicilerimizin güvenini kazanmak bizim için en önemli gurur ve başarı kaynağı. Bu başarı, kaliteli üretim prensibimizi benimseyen, teknoloji ve inovasyon gücümüzü ortaya koyan, emek ve gayretle çalışan tüm arkadaşlarımız sayesinde mümkün oldu.”

Hedefimiz Sürdürülebilir Büyüme Sağlamak

Burak Akçakaya, “Zonguldak Gökçebey’de bulunan Creavit üretim tesislerimizi yaklaşık olarak %20 oranında büyüttüğümüz yeni yatırımımızla bu yıl üretim kapasitemizde de önemli düzeyde artış yakalayacağız. Fakat küresel pazarda rekabet edebilmek için sadece üretim kapasitemizi arttırmak yeterli değil. Sürdürülebilir başarı için her geçen an değişen tüketici ihtiyaçlarını karşılamaya, trendleri doğru yorumlamaya ve hatta trend oluşturmaya, Ar-Ge ve inovasyon ile hijyen odaklı, inovatif ve fonksiyonel ürünler geliştirmeye büyük önem veriyoruz.” dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıTaşev ile Çay Keyfi ve Demir Takviyesi Bir Arada
    Sonraki yazıYangından Korunma Haftası’nda Türkiye İMSAD’dan açıklama