DEKAR KIYIBAHÇE’DE SATIŞLAR TAMAMLANDI

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncülerinden olan Dekar Yapı,ÇekmeköyÖmerli’de inşa ettiği Dekar Kıyıbahçe projesinin satışlarını tamamladı.

Türkiye’de bahçeli ev denildiğinde akla ilk gelen marka olan Dekar Yapıtarafından İstanbul’un en yeşil bölgelerindenÇekmeköy-Ömerli’de inşa edilenDekar Kıyıbahçe projesinde tüm etapların satışları tamamlandı.
Dekar Yapı’nın Anadolu Yakası’ndaki en büyük projesi olan Dekar Kıyıbahçe, satışa sunulduğu andan itibaren büyük ilgi ve beğeni gördü. Gerçek anlamda doğayla iç içe, ağaçlar ve göletlerle çevrili olarak hayata geçen projede 84 ayrı blokta toplam 244 adet bahçeli konut yer alıyor. Dekar Kıyıbahçe,İstanbul’un ulaşım ağlarının kesiştiği Çekmeköy Ömerli’de, FSM ve YSS köprüsüne 15 dakika uzaklığı, Anadolu Yakası’ndaki iş merkezlerine ve havaalanlarına yakınlığı ile sahiplerine büyük yaşam kolaylığı sunuyor. Proje, sunduğu olanakların yanı sıra yatırımcılarına büyük getiri sağlayarak tüketici memnuniyetini de üst seviyelere taşıyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıEminevim ve Isparta Memur-Sen İl Başkanlığı Ortak Frekans’ta buluştu
    Sonraki yazıEmlakjet, deprem felaketi sonrası konut trendlerini araştırdı!