Divanev ile Yazlık Evleriniz Konfor ve Fonksiyonellikle Buluşuyor

 

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte yazlık evlerimizdeki hazırlara da başlıyoruz.

Hem güzel tasarımlı hem de fonksiyonel dekorasyon önerileri mi arıyorsunuz? Divanev, modernlik ve sadeliği konfor ve fonksiyonellikle buluşturan ürünleriyle yazlık evleriniz için ilham verici fikirler sunuyor.

Yaz ayları deyince birçoğumuzun aklına gelen ilk şeylerden biri sevdiklerimizle akşamları yazlık evlerimizde geçirdiğimiz keyifli vakitlerdir. Divanev’in konforlu, ilham verici ve kullanışlı yazlık evlere özel dekorasyon önerileri sizlerle.

 

Divanev ile salonlarınıza fonksiyonellik ve konfor katın!

 

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte yazlık evlerimizde vakit geçirmeye hazırlanıyoruz. Yazlık evlerin kalbi olan salonlar, hem aile ve arkadaş buluşmalarında hem de yatıya misafir ağırladığımızda evin merkezi olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle kalabalık gruplar ağırlarken, salondaki mobilyaların ek bir yatağa dönüşme fonksiyonuna sahip olması da en önemli önceliklerden biri oluyor. Bu nedenle hem estetik hem de kullanışlı mobilyalar seçmemiz ferah ve geniş bir salon yaratmak için önemli. Yazlık evlerde salonlar genellikle kışlık evlere göre daha küçük metrekarelere sahip olsa da bu, ferah bir oturma alanı yaratmamızın önünde engel oluşturmamalı. Kullanışlı ve açık renk mobilya seçimi ile küçük alanlardan bile maksimum faydayı sağlayabilir, ferah bir salon tasarlayarak sevdiklerimizle salonlarımızda keyifli vakit geçirebiliriz.

 

Salonun ölçüsüne uygun olarak seçilen tekli berjerler ile tamamlanan köşe koltuklar, sıcak ve samimi bir ortam yaratarak salon dekorasyonunu büyük ölçüde tamamlamanızı sağlıyor.

Divanev’in Fresno, Arina ve Helis Köşe Koltuk Takımları, hem geniş oturma alanları sunuyor hem de yatak fonksiyonu ile misafirlere rahat bir uyku imkanı tanıyor. Ayrıca Ester Koltuk Takımı’nın depolama alanına sahip, sandıklı ve yatak olabilen 2’li ve tekli koltuk seçenekleri de köşe koltuk kullanımına bir alternatif çözüm olarak karşımıza çıkıyor.

 

Bir salon için koltuk takımı her ne kadar önemliyse sehpaları da unutmamak gerek. Hem renk uyumu hem de tamamlayıcılığı açısından orta sehpalar, salonumuzun geniş ve kullanışlı görünmesinde büyük önem taşıyor. Morel orta sehpa hem depolama alanı sunan fonksiyonel üst tabla uygulaması hem de hareket mekanizmalı masa tablası ile fonksiyonelliği ön plana çıkarıyor. Biraz daha canlı renklerle dekorasyonumuzu tamamlamayı tercih edersek Divanev’in yeni Flores ve Piola sehpa serileri yazlık evimiz için ideal bir çözüm olacaktır.

 

Açık Renklerin Gücü: Yatak Odanızda Genişlik ve Huzur Hissi Yaratın

Yaz aylarında yatak odaları en çok zaman geçirdiğimiz yerler olmasa da rahatlatıcı bir iç mekan görüntüsü için yatak odası dekorasyonunu dikkatlice yapmak gerekiyor. Ferah ve huzur dolu bir yatak odasında dinlenerek geçirdiğimiz bir gecenin sonunda güne zinde başlamamız için odanın dekorasyonu kadar düzeni de büyük önem taşıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıÖzak Duyu Göktürk’te lansman öncesi fırsatlar
    Sonraki yazıIsı pompaları, binaların karbon emisyonlarını düşürüyor