DİVANEV, MUŞ MAĞAZASI İLE MÜŞTERİLERİNE YENİ BİR DENEYİM SUNMAYA HAZIRLANIYOR

Yataş Grubu’nun yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen mobilya ve uyku markası Divanev, sayıları hızla artan mağazalarına bir yenisini daha ekledi ve Muş’ta bulunan 1.200m2 alana sahip 115’inci mağazasının açılışını şehrin önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleştirdi.

 

Yataş Grubu’nun yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen mobilya ve uyku markası Divanev, mobilya grubunun yanı sıra, yatak, baza başlık gibi uyku dünyası ürünlerini, beyaz ve renkli tekstil ürünlerini, halı ve aydınlatma gibi ev aksesuarlarını aynı çatı altında sunarak, sektörde fark yaratan, bütünsel bir mağaza konsepti ile müşterilerine farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Bu konseptle 1.200 m2 alan üzerine kurulu olan Divanev mağazası, Koç ve Çelik ailelerinin Yataş Grup ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında Divanev’in Türkiye’deki 115’inci satış noktası olarak faaliyete geçiyor.

 

Mağazanın açılış töreninde Koç ve Çelik aileleri ve çalışanları ile Divanev Bölge Yöneticisi Rotinda Katar ve Divanev yönetimi de yer alırken, açılış törenine şehrin önde gelenleri, sektör temsilcileri ve bölge halkı büyük ilgi gösterdi.

 

Muş’ta açılan Divanev mağazasına sektörün ve bölge halkının yoğun ilgi gösterdiğini dile getiren Divanev Divanev Bölge Yöneticisi Rotinda Katar, “Koç ve Çelik aileleri ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği sonucu açtığımız yeni mağazamızda, mobilya ve uyku grubunu bir arada sunduğumuz farklı bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize kaliteli ve ulaşılabilir tasarımı, her zevke ve her bütçeye uygun ürün çeşitliği ile sunuyoruz.” dedi.

 

Divanev’in yurt içi ve yurt dışında daha geniş kitlelere ulaşma hedeflediklerini dile getirerek konuşmasını sürdüren Tepe, “Hedefimiz yeni Divanev mağazalarımızla birlikte daha geniş kitlelere ulaşarak Divanev’i hem yurt içinde hem de global pazarlarda gücünü artırmak. Bu kapsamdaki çalışmalarımızla bugün sizinle Divanev’in 115’inci satış noktası olan Muş mağazamızın açılışı için bir araya geldik. Yeni satış noktamızın hem şehrimize hem de ilçemize katma değer katacağına inanıyor ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına çözüm bulmayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

 

Muş Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Erdal Koç, “Divanev mağazalarında, her zevke ve her bütçeye uygun ürün çeşitliliği ile tasarım ve fonksiyonelliğin, modern ve klasiğin dengesinde özgün, yenilikçi tasarımlarla ev dekorasyonu alanında ihtiyaca uygun çözümlere ulaşmak mümkün. Üstelik Divanev mağazaları, tasarımdan üretime; mağaza konseptinden satış sonrası desteğe kadar bütün aşamalarda Yataş Grup kalitesini ve tasarım gücünü yansıtıyor” ifadelerini kullandı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıSilestone® by Cosentino, Bohemian Flame ile yaşam alanlarına fark katıyor
    Sonraki yazıKaleseramik Kalesinterflex porselen plaka Unicera’da!