Divanev’den “Seviyorsan Git Konuş” Temalı Reklam Filmi

 

Yataş Grubu’nun yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen mobilya markası Divanev, “Sevenleri Evlendiren Kampanya” reklam filmlerini hayata geçirdi. “Seviyorsan git konuş bence” temalı 2 yeni reklam filmiyle Divanev, yeni ev kuracak çiftleri Divanev fırsatlarıyla buluşturuyor. M.A.R.K.A imzalı reklam filminin yönetmen koltuğunda ise Özer Feyzioğlu oturuyor.

Yataş Grubu’nun yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen mobilya markası Divanev’in evlenmeyi planlayan çiftleri cesaretlendirmek için hazırladığı reklam filmi yayına girdi. “Sevenleri evlendiren kampanya” adını taşıyan reklam filminde birbirini seven çiftler evlilik kararı alabilmeleri için gerekli motivasyonu Divanev’in sunduğu fırsatlarda buluyor.

Filmler; “Seviyorsan git konuş bence” kalıbı ile evliliğe adım atma konusunda cesaretlendirilen kişileri konu alıyor. Divanev, yeni evlenecek çiftlere evlilik paketleri kampanyası ile destek oluyor. Reklam filmleri çiftlerin Divanev mağazalarında mobilya seçtikleri mutlu sonlarla tamamlanıyor.

Günlük yaşamda sık sık karşımıza çıkan “seviyorsan git konuş bence” kalıbını cesaret verici bir noktada kullanan Divanev’in esprili tarzdaki reklam filmlerinin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu, yapımını ise Shortcut üstlenirken, M.A.R.K.A. reklam ajansının imzasını taşıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıIsıcam Sistemleri’nden 50. Yıla Özel Kampanya
    Sonraki yazıYabancı gayrimenkul yatırımlarında Körfez ülkelerinin payı %21’e düştü