Dubai’de Sistem Alüminyum’a yoğun ilgi

Çevreye duyarlı yaklaşımıyla sektöre liderlik eden, sunduğu özel ürün ve çözümlerle dikkat çeken Sistem Alüminyum, yapı ve inşaat teknolojileri alanında Orta Doğu’nun en büyük ve en etkili fuarıThe Big 5 Dubai’de ziyaretçileriyle buluştu.Su sızdırmazlığında yüksek performansı yapılan testler ile kanıtlanan WH85 penceresistemi başta olmak üzere birçok inovatif ürününüsergileyen markaya, uluslararası katılımcılar yoğun ilgi gösterdi.

Ortadoğu’nun en prestijli yapı fuarı olarakgösterilen DubaiThe Big 5, 4-7 Aralık 2023 tarihleri arasında Dubai World Trade Center’de gerçekleşti. Uluslararası sektör profesyonellerinin bir araya geldiği fuara katılan Sistem Alüminyum, yenilikçi mimari sistemleri, endüstriyel profilleri ve dövme alüminyum grubunda yer alan ürünlerini sergilerken, akredite kuruluşlarca kanıtlanmış yüksek performanslı ürünü WH85’i de sektöre anlattı.
İnşaat sektörüne yönelik yenilikçi ürün geliştirme çalışmalarını sürdüren Sistem Alüminyum, portföyündekiyeni ürünler ve inovatif gelişmeleri globalmüşterileriyle paylaştı.
Uluslararası alanda sektör profesyonellerinin buluşması ve yeniliklerin paylaşımındafuarların önemli bir rol oynadığını vurgulayan Sistem Alüminyum İcra Kurulu Başkanı Ayhan Yerekaban, “Geçtiğimiz aylarda, inşaat sektörüne yönelik Türkiye’de pazara sunduğumuz yüksek performanslı ürünlerimiziThe Big 5 Dubai Fuarında global müşterilerimize tanıttık. Özellikle su sızdırmazlığında rekor performans sunan menteşeli pencere ve kapı sistemiWH85’i uluslararası bir platformda tanıtıyor olmaktan büyük heyecan duyduk. WH85 burada global sektör profesyonellerinden de tam not aldı. Fuarları,sektör profesyonelleri ile bir araya gelmenin yanı sıra ürünlere tepkilerini görmek açısından da son derece verimli buluyoruz. Özellikle uluslararası fuarlar bizim gibi ihracatı yoğun olanmarkalar için önemli bir potansiyel taşıyor” dedi.

 

 

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ TÜRKİYE YÜZYILI’NDA HERKESİ EV SAHİBİ YAPIYOR
    Sonraki yazıÜç yılda bir milyon modüler çelik konut üretmek mümkün