Emlakjet Her Ay Sektöre Yön Veren İsimleri Ağırlayacak

Yeni nesil emlak bulma sitesi Emlakjet, sektörü yeni projelerle ile geliştirmeye devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne emlak seri ilan sektörünün lideri konumunda yer alan Emlakjet, ‘Emlakjet Soruyor’ başlıklı bir video serisine başladı.

Emlakjet, yapmış olduğu iş ortaklıkları ile emlak danışmanlarının ve ev arayan vatandaşların yanında yer almaya devam ediyor. Sektördeki yenilikleri takip ederek kendini geliştirmeye devam eden Emlakjet, alanında bir ilke imza attı. Emlakjet tarafından hayata geçirilen Emlakjet Soruyor başlıklı video serisinde, Emlakjet Ceo’su Tolga İdikat’a her ay sektöre yön veren önemli isimler eşlik edecek.
‘’İlk bölümde Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrfan Aşçıoğlu ağırlandı’’
Emlakjet Soruyor video serisinin ilk bölümünde Emlajet Ceo’su Tolga İdikat, Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve İNDER Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Aşçıoğlu’nu ağırladı. İdikat’ın sektörle ilgili sorularını yanıtlayan İrfan Aşçıoğlu, 2019 ve 2020 yılı değerlendirmelerinde bulundu.

‘’Sektöre yeni projeler kazandırmaya devam edeceğiz’’
Emlakjet CEO’su Tolga İdikat, ‘’ Emlakjet olarak emlak danışmanlarının yanı sıra son tüketicinin de yanındayız. Günümüzde ev arama, kiralama ve satın alma gibi işlemlerin yanı sıra ev taşıma işlemleri de dijitale taşındı. Bizler de bu nedenle kullanıcılarımızın konut alma tercihlerine karar vermelerine ve sektör hakkında bilgilenmelerine yardımcı olacak bir video serisine başladık. Her ay sektörden önemli isimleri video kanalımızda ağırlayacağız. Sektöre yeni projeler kazandırmaya devam edeceğiz.’’ açıklamalarında bulundu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.