Enflasyon Mr Usta’nın sabit fiyat garantisini teğet geçiyor

Mr Usta, sabit fiyat garantisi ile bütçe tasarrufuna destek sağlıyor
Son yıllarda dünya genelinde hızla yükselen enflasyon, ekonomik dinamiklerde büyük değişime neden oluyor. Enflasyon dolayısıyla döviz kurunda meydana gelen dalgalanmalar ve vergi politikalarındaki yükseliş, hizmet sektöründeki fiyatlandırmaları da etkisi altına alıyor. Bu ortamda MrUsta, doğru stratejileri ile ekonomik belirsizliklere rağmen sabit fiyat garantisini koruyor.
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Eylül ayı rakamlarına göre yıllık enflasyon 61,53’e ulaşırken, aylık artış ise 4,75 olarak belirlendi. Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), yılsonu enflasyon beklentisini yüzde 58’den yüzde 65’e çıkardı. Yaşanan bu ekonomik değişikliklerdolayısıyla döviz kurunda meydana gelen dalgalanma, yatırım ve istihdam sorunları ile birlikte gıdadan, giyime ve hizmet sektörüne kadar birçok sektörü etkiliyor.
“Sabit fiyat garantisi ile fiyat dalgalanmalarının önüne geçiyoruz”
Mr Usta olarak en büyük amaçlarının tüketicinin ekonomik koşullardan etkilenmeden, güvenilir bir hizmet alması olduğunu ifade edenMr Usta CEO’su Yunus Emre Kalkan, “Tüm dünyayı etkisi altına alan enflasyon, her sektörü olduğu gibi hizmet sektörünü de derinden etkiliyor. Örneğin 2022 yılında boya fiyatları 650 TL seviyesindeyken, şu an itibarıyla bu fiyatlar 1.300 TL’ye yükselmiş durumda. Bu fiyat artışı, boyacılık hizmetlerinin maliyetlerini de artırıyor. Ayrıca, coğrafi konuma göre farklı fiyatlandırmalar bulunuyor. Etiler’de 3.000 TL’ye boyanan bir ev, Çekmeköy’de, Büyükçekmece’de 2000 TL’ye boyanabiliyor. Aynı şekilde taşımacılık, montaj gibi hizmetlerde de bu tip fiyatlandırmalar bulunuyor. Biz Mr Usta olarak müşterilerimize sunduğumuz sabit fiyat garantisiyle bu dalgalanmaların önüne geçiyoruz.Böylece, müşterilerimizin bütçesini korumalarına yardımcı oluyoruz.”diye konuştu.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıJW MARRIOTT RESIDENCES ISTANBUL MARMARA SEA İSTANBUL’UN BÜYÜLEYEN GÜZELLİKTEKİ MARMARA DENİZİ KIYISINDA AÇILIYOR
    Sonraki yazıCam ve sürdürülebilirliğe dair güncel gelişmeler paylaşılacak