Evgör Katma değeri yüksek özel tasarım projelere odaklanacak

Türkiye, 2023’ün ilk 6 ayında 2,3 milyar dolarlık mobilya ihracatı gerçekleştirdi. Sektör olarak dünya mobilya pazarından çok daha fazla pay alabilecek tasarım, üretim ve lojistik avantajlara sahip olduklarını vurgulayan Evgör Mobilya sahibi Mahmut Kır, “Perakende satışlar kadar, yüksek katma değerli özel dekorasyon projelerine daha fazla ağırlık vererek, ihracat liginde hızla yükselebiliriz” dedi. Evgör Mobilya’nın Türkiye’nin en yetenekli mobilya ustalarıyla çalıştığını belirten Kır, şimdiye kadar farklı ülkelerde özel dekorasyon projelerine imza attıklarını, yeni mimari işbirlikleri üzerinden hem yurt içinde hem de yurt dışında kişiye ve kuruma özel tasarım mobilya hizmetlerine daha fazla ağırlık vermeyi hedeflediklerini açıkladı.

Türk Mobilya sektörüne 2004 yılında giriş yapan Evgör, yurt içinin yanı sıra ABD, Japonya, Avustralya, Kanada gibi uzak ülkelere de özellikle lüks segmentte perakende ve toptan mobilya satışı gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz yıl, eriştiği ülke sayısını 100’ün üzerine çıkan, yurt dışı satışlarını da bir önceki seneye göre yüzde 90 arttıran marka, hem yurt içinde hem de yurt dışında, yüksek katma değere sahip özel tasarım projelere odaklandı.

Firma, sürekli yenilenen zengin ürün koleksiyonunun yanı sıra, salondan yatak odasına, mutfaktan banyoya kadar evlerin tüm mobilya & dekorasyon ihtiyaçlarında, kişiye özel tasarım çözümleri de sunuyor. Mimari ortaklarıyla birlikte, yurt içi ve yurt dışından gelecek tüm dekorasyon taleplerine cevap verebilen Evgör Mobilya, müşterilerine ücretsiz keşif ve mimari destek hizmeti de sunuyor.

İstanbul’daki merkez mağazasından hizmet veren Evgör Mobilya, dört ayrı dilde yayın yapan e-ticaret sitesi üzerinden dünyanın her noktasına ihracat yapıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazı“BİRÇOK EV SAHİBİ EVLERİNİ SATMAYI DÜŞÜNÜYOR”
    Sonraki yazıBosch’un her ortama uyum sağlayan Climate serisi klimaları hem kullanıcı hem de çevre dostu