GROHE, Stefan Schmied’i IMEA Bölgesi’nin yeni lideri olarak atadı

 

-Bu atama GROHE’nin küresel büyüme, inovasyon ve müşteri başarısına olan bağlılığını yansıtıyor.

-Stefan Schmied, küresel şirketler için önemli stratejik girişimlere liderlik etmiş, kanalları genişletmiş, markalar oluşturmuş ve perakende, toptan satış ve proje işlerinde satış operasyonlarını yönetmiştir.

 

Eksiksiz banyo ve mutfak çözümleri alanında küresel liderlerden biri olan LIXIL bünyesindeki GROHE, Stefan Schmied’in LIXIL’de IMEA Bölgesi’nin yeni lideri olarak göreve getirildiğini duyurdu. IMEA Bölgesi, Hindistan ve güneyinin yanı sıra Türkiye’nin de dahil olduğu Orta Doğu ve Afrika’yı kapsıyor. Bu atama, GROHE’nin küresel büyüme, inovasyon ve müşteri başarısına olan bağlılığını yansıtıyor.

Stefan Schmied, şimdiye kadar küresel şirketler için perakende, toptan satış ve proje işlerinde önemli stratejik girişimlere liderlik etti, kanalları genişletti, markalar oluşturdu ve satış operasyonlarını yönetti. GROHE’de daha önce proje iş kanalını yönetti ve LIXIL EMENA için önemli bir büyüme faktörü haline gelen bağımsız bir İşletme Birimine dönüştürdü. Dünya çapında lider otel markaları, ikonik havaalanları, uluslararası sağlık grupları ve önde gelen konut geliştiricileri için hem yeni inşaat hem de yenileme projelerinin teknik özelliklerinin belirlenmesine ve yürütülmesine liderlik etti.

Stefan Schmied, yeni görevinde bölgeler arası işbirliği ve stratejik inovasyon yoluyla GROHE markasının büyümesini hızlandırmaktan ve uzun vadeli satış performansını artırmaktan sorumlu olacak. Ayrıca, GROHE’nin genel başarısına katkıda bulunmak için müşteri tabanını genişletmeye, ortaklıklar kurmaya ve inovasyonu teşvik etmeye odaklanacak ve şirketin IMEA’daki operasyonlarını denetleyecek.

Stefan Schmied, LIXIL bünyesindeki GROHE’ye katılmadan önce Avrupa ve Asya’da büyük inşaat şirketlerinde CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. Orta Doğu’da C-suite ve üst düzey yönetim rollerinde küresel şirketlerle çalışan Stefan, sıhhi tesisat, fayans ve sıhhi teknoloji alanlarında geniş deneyime sahip.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıTÜRKİYE’NİN ENDÜSTRİYEL KAPASİTESİNİ YÜKSELTEN İŞ BİRLİĞİ
    Sonraki yazıKalebodur ve Nivogo döngüsel ekonomiye katkı için anlamlı iş birliğine imza attı