İstinyePark İzmir’de hangi mağazalar var?

270 dükkan, 45 restoran ve kafelere yer verilecek olan İstinyePark İzmir yarın açılıyor. İstinyePark İzmir’de hangi mağazalar var?

İstinyePark İzmir’de hangi mağazalar var merak ediliyor. Orjin Grup Yönetim Kurulu Eş Başkanı Zafer Yıldırım tarafından açıklandı. Zafer Yıldırım, konuya ilişkin açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Açılış tarihimiz 9.9.2019’du. O zaman pandemi yoktu. Beklediğimizden farklı bir zamanda bitirebiliyoruz. Bunu Mart 2020’ye erteledik pandemi başladı. Pandemi olunca 2020 Eylül dedik o da olmadı. Sonra 2021 Mart’ta açalım diye düşündük. Mart ayında da kiracılarımız çok yorgun oldu. Bütün kiracılarımız nereyi kapatıp nereyi açabilirim hesap yaparken yeni bir yer açmaları çok zordu tabi. İnşallah 22 Ekim’de yüzde 92 dolulukla, kontrat imzası yüzde 70 dolulukla açmış olacağız.”

Yıllık 14 milyon kişiyi ağırlaması planlanan İstinyePark İzmir projesinde ünlü mağazalar ve markalar yer alacak. Peki İstinyePark İzmir’de hangi mağazalar var? İşte mağaza isimleri şu şekilde:

Armani, Beymen, Beymen Club, Calvin Klein, Chanel, Gant, Fred Perry, Massimo Dutti, Vakko, Victoria’s Secret, Zara Home. Aynı zamanda dev AVM’de Nusr-et’in de restoran açması hedefleniyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıOtopark yönetmeliği değişti! Yeni sistem nasıl işleyecek?
    Sonraki yazıİBB’nin 2004-2019 yıllarında satın aldığı taşınmazlara ilişkin araştırma önergesi verildi! Şimdi ne olacak?