Jovelyn nevresim takımı ile rüya gibi yumuşacık bir uyku deneyimi

Rahat ve kaliteli bir uyku için geliştirdiği çözümlerle güne daha zinde uyanmaya yardımcı olan Bambi, sıcacık bir sarılışın hissiyatını Jovelyn nevresim takımıyla sunuyor. İpeksi dokusu ve tüy kadar hafif yapısıyla yüksek kullanım konforu sağlayan Jovelyn, ilk günkü yumuşaklık ve parlaklığını uzun yıllar koruyor.

Zarafetiyle yatak odalarının vazgeçilmezleri arasında yer alan nevresim takımları, tasarım ve desenlerinin şıklığıyla da dekorasyonun bütünlüğünü tamamlayıp yaşam alanlarının konseptine renk katıyor. Mevsimin doğallığını yansıtanfarklı renk ve desenlerle yatak odasını modern bir görünüme kavuşturanJovelyn, rahat bir uykunun olmazsa olmazı yumuşaklığı uykunun her anında sunuyor.Nevresimin alt penye kumaşı yüzde 100 pamuklu yapıya sahipken, takımın 37 cm kenar uzunluğuna sahip fittedçarşaf özelliği ise yatağın tamamını sarıp,kolay bir kullanım sunuyor.
İpeksi dokusu ve tüy kadar hafif yapısıyla cilde uyum sağlıyor
Nevresim, çarşaf, yastık kılıfı ve süs yastığı kılıfı olmak üzere toplam altı parçadan oluşan ve rüya gibi yumuşaklıkta tasarlanmış olanJovelyn nevresim takımı, uykuya dalmayı daha da özel kılıyor.Takımın ipeksi dokusu ve tüy kadar hafif yapısı ise ciltle uyum sağlarken her yıkamadan sonra bile ilk günkü yumuşaklık ve parlaklığını koruyor. Farklı renk seçeneklerine sahipJovelyn nevresim takımı, yatak odasını yeniden tasarlamak veya mevcut dekoruna uygun bir seçim yapmak isteyenlere ideal çözüm üretiyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıTekirdağ Dr.İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi yerleşkesi içerisinde yer alan Hüseyin Köken Camisi ibadete açıldı
    Sonraki yazıKASTEXPO BU HAFTA BAŞLIYOR