Kale Banyo’dan alışılmışın dışında, ikonik bir tasarım: I-CON 2.0 Banyo Mobilyası

Yaşam alanlarında akıllı ve bütünsel çözümler sunan Kale Banyo, küçük hacimli banyolar için alışılmışın dışında, ikonik bir tasarıma sahip olan. I-CON 2.0 Banyo Mobilyasını dekorasyon tutkunlarının beğenisine sunuyor.

Ödüllü tasarımcılar Ece & Oğuz Yalım’ın imzasını taşıyan koleksiyondan geliştirilen I-CON 2.0, minimalist ve ikonik tasarımıyla banyolarda modern yaşam tarzına uygun bir ambiyans yaratıyor.

I-CON 2.0 Banyo Mobilyası, şıklığı, zarafeti ve kaliteyi ürünlerin dokusunda, detaylarında ve işçiliğinde görmek isteyen tüketicilere hitap ediyor. Siz de minimalist banyonuzu, sıcaklık, lüks ve şıklık katan detaylarla tamamlayarak kişiselleştirebilir ve daha sofistike bir çizgiye taşıyabilirsiniz.

Yuvarlak ve kare set alternatiflerine sahip, kişiselleştirmeye uygun şık çözümleriyle kullanıcının hayatını kolaylaştıran I-CON 2.0, banyoları sıra dışı bir görünüme kavuşturarak, çağdaş iç mimarinin izlerini banyolara yansıtıyor.

İkonik ve heykelsi formu ile dikkat çeken banyo mobilyası, hassas detaylarıyla Kale Banyo kalitesini vurguluyor. Havluluk ve aplik gibi alışılmış aksesuarlara, yeni kullanım alanları öneren, mobilyaya entegre metal etajer ve aydınlatmalı duvar ünitelerinin eklendiği seride, aksesuar çeşitliliği kullanıcılara banyolarını kişiselleştirme şansı veriliyor.

‘Smart Edge’ lavabolar banyodaki şıklığı tamamlıyor

Kale Banyo’nun bütünsel banyo çözümlerinin en güzel örneklerinden biri olarak sunduğu I-CON 2.0 Banyo Mobilyasında yer alan 5,5 milimetre kenar inceliğindeki ‘Smart Edge’ lavabolar da, estetik ve fonksiyonel yapısıyla banyolardaki şıklığı tamamlıyor. Daha az hammadde ve enerji ile üretilen doğa dostu ‘Smart Edge’, aynı ebatlardaki normal lavabolara göre yüzde 40 daha hafif yapısıyla da öne çıkıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıEge İç Tesisat Buluşmaları DemirDöküm Sponsorluğuyla Gerçekleşti
    Sonraki yazıYalıkavak Marina, 2024 Yaz Sezonuna Hazır!