Kale’den yeni yılda evlerin atmosferini değiştirecek ‘Yılbaşı Kampanyası’

Estetik tasarımları ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonel çözümleri ile mekanları yaşatan Kale, yeni yıla evlerinde yeniliklerle girmek isteyen dekorasyon tutkunları için ‘Yılbaşı Kampanyası’nı duyurdu.

Markalarının kalitesini, bütünsel çözümlerle birleştiren Kale’nin, farklı stillere hitap eden ve yaşam alanlarına anlam katan ürünlerinin yer aldığı Yılbaşı Kampanyasında; birbirinden şık seramikler, hayatı kolaylaştıran banyo mobilyaları, tasarruflu armatürler, hijyenik klozet ve lavabolar, Kale satış noktalarında tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Sizde yeni yıla değişim ile girmek, estetik ve konforu bir araya getirerek evinizde en son trendleri yakalamak istiyorsanız, Kale Banyo ve Çanakkale Seramik ürünlerinde geçerli yüzde 40 indirim ve 12 aya varan vade fırsatları sunan Yılbaşı Kampanyası’ndan faydalanabilirsiniz.

31 Aralık’a kadar geçerli kampanya için en yakın Kale satış noktalarını ziyaret edebilir, mekanı yaşatan ürünler ve en uygun çözümler ile tanışabilirsiniz.

*Kampanya sadece nihai tüketiciler tarafından yapılacak perakende alımlarda geçerli olup, toplu alımlarda geçerli değildir.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıİş yeri mobilya alışverişinde öncelik “fiyat”
    Sonraki yazıDASK’tan ‘ağır hasarlı konut’ açıklaması