Konut Sorununa İnovatif Çözüm: BİRLİKTEARSA

Konut sahibi olmak için gereken uygun koşulların giderek zayıfladığı ve konut edinme umudunu kaybedenlerin sayısının arttığı bu dönemde çözüm Birliktearsa’dan geldi.

Birliktearsa, geliştirdiği konut edindirme modelleri sayesinde erişilebilir finansman, düşük maliyet ve zamana yayılmış taksit seçenekleri ile ev sahibi olmanız için tüm koşulları bir araya getirdi. Üstelik “İnşaat tamamlama sigortası” güvencesi ile.

Kendi evine sahip olmanın herkes için temel bir ihtiyaç olduğu fikrinden hareketle, sektörde yeni bir bakış açısı olması iddiasını dile getiren Birliktearsa Genel Müdürü Sinem Yedikardaşlar, “Erişilebilir koşullar ile en düşük maliyetle, kaliteli, güvenli konut edindirmek bizim işimiz” dedi. Birliktearsa’da; konut hayali kurmak ve o hayali gerçeğe dönüştürmek için gereken tüm koşullar bir arada. Ev sahibi olmak isteyenler için “Arsadan Hemen Evim” ve “Önce Arsam Sonra Evim” olmak üzere iki ana model geliştiren Birliktearsa, “İnşaat tamamlama sigortası” güvencesiyle herkesin düşük maliyet ile güvenli, sağlam ve nitelikli konut sahibi olması için faaliyetlerini başlattı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıYAPILAŞMADA OLMAZSA OLMAZ DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
    Sonraki yazıMSE’den Ege Ruhunu Yansıtan Tasarım: ID Bodrum Yalıları