Korkmaz’dan mutfağının şeflerine yeni ürün

AirVisionAirfryer ile yemek pişirme deneyimi daha pratik

Paslanmaz çelik mutfak eşyaları, elektrikli ev aletleri ve sofra ürünleri alanında dünyanın önde gelen Türk markalarından Korkmaz, yeni AirVisionAirfryer yemek pişirme deneyimini daha kolay ve konforlu bir hale getiriyor.
Yenilikçi ürünleri ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Korkmaz, ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor. En yeni ürünü AirVisionAirfryer ile mutfakta yemek pişirme deneyimini bir üst seviye taşıyan Korkmaz, hem lezzetli ve sağlıklı yemekler yapılmasına, hem de zaman tasarrufuna yardımcı oluyor.
Korkmaz AirVisionAirfyer, sofralara hız ve lezzet katıyor
7,5 litrelik kapasitesiyle yemek hazırlığına hız ve lezzet katan KorkmazAirVisionAirfyer; tavuk, nugget, patlamış mısır, karides, biftek, pirzola, kruvasan, patates ve daha birçok gıdayı, 6 dakikadan 23 dakikaya kadar kısa sürede lezzetli bir şekildepişirme imkanı sunuyor.Dijital LED dokunmatik ekranı sayesinde pratik bir kullanım sağlayanyağsız fritöz, 1.700 watt’lık güce sahip. Ön ısıtma ve sıcak tutma fonskiyonlarına da sahip olan ürün, zarif tasarımı ile de mutfaklarda hoş bir görünüm sunarken, cam haznesi sayesinde pişen ürünleri kolaylıkla izlemeyi de sağlıyor. Kızartma sepeti ve pişirme haznesi bulaşık makinesinde yıkanabilen ürün, temizlik işlemlerini de kolaylaştırıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıFoça’da Konut Piyasası Son Bir Yılda %90 Arttı
    Sonraki yazıYılbaşı Pazarı Işıltısı Piyalepaşa Çarşı’da!