Lüks gayrimenkulün nabzı Bodrum’da atacak

Bodrum uluslararası düzeyde ses getirecek önemli bir etkinliğe hazırlanıyor.

Lüks gayrimenkul ve lüks yaşam tarzının geleceğinin konuşulacağı “The Future Of Luxury 2021” konferansına Türkiye’den ve Dünya’dan seçkin bir davetli topluluğu ve ünlü isimler katılacak. B2B görüşmelerinin olacağı zirvede inşaat firmaları, lüks konut projelerini yerli ve yabancı müşterilere pazarlama imkanı bulacak.

5-6 Mayıs 2021 tarihinde Bodrum Mandarin Oriental Otel’de düzenlenecek etkinlikte, Lüks yaşamın geleceği ve lüks gayrimenkullerin yeni yaşam tarzına uyumu konuşulacak. Zirve’de Lüks gayrimenkul sektöründe üretim yapan inşaat firmaları, lüks tüketiciler, ünlü market oyuncuları, tedarikçiler, zarif alıcılar, kalifiye acenteler ve brokarlar yer alacak. Rusya’dan Dubai’den ve AB ülkelerinden çok sayıda seçkin misafir gurubu etkinliği takip edecek.

Ekonomistlerin ve lüks gayrimenkulün duayen isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı konferansta, lüks yaşam projelerinin sırları konuşulacak. Ultra lüks yaşam tarzına sahip net yüksek değere sahip alıcılar ve yatırımcılarla tanışma imkanının olacağı bu prestijli zirvede kurulacak yeni ortaklıklar sayesinde markalı konut projeleri hedef kitleye doğrudan tanıtılacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.