Marshall ile ahşap ve metal bahçe mobilyaları ilk günkü gibi şık ve bakımlı

Kış ve bahar aylarında açık havada yağmur ve rüzgar altında yıpranan ahşap ve metal bahçe mobilyaları ile teras ve bahçe çitleri bakım gerektirir. Marshall’ın Cuprinol ürünleri ahşaplar için Hammerite marka ürünü ise metaller için mükemmel sonuç veren çözümler sunuyor.

Doğal ve yaşayan bir malzeme olan ahşabın yapısı, hava koşulları ve kullanıma bağlı yıpranmalar nedeniyle zamanla bozuluyor. Bu yıpranmaların yarattığı etkileri gidermek üzere geliştirilen Cuprinol ürünleri yumuşak, sert tüm ahşaplarda güvenle kullanılıyor ve ahşaplarda oluşabilecek eskime, solma, kullanıma bağlı çizilme ve çatlamayı kolayca gideriyor. Üstün formülü sayesinde, ahşabın uzun yıllar boyunca bakımını üstlenip, ilk günkü gibi yepyeni ve canlı görünmesini sağlıyor.

Tüm Yapı marketlerde ve tüm Marshall bayilerinde bulunabilen Cuprinol serisi; zengin renk ve ürün seçenekleriyle iç – dış cephe ahşap bakım, iç mekân parke, kapı ve bahçe olmak üzere tüm ahşaplarınıza hayat veriyor.

Hammerite ile metallerde benzersiz görünüm

Marshall’ın Hammerite markası ise en zor metal yüzeylerde en kısa sürede mükemmel görünüm sağlıyor. Antipas, astar ve son kat boyayı tek bir kutuda barındıran Hammerite, benzersiz uygulama kolaylığı ile 3 günlük işin 1 günde bitmesini sağlıyor.

Bir metalin uzun yıllar yepyeni görünmesi veya paslanmış bir metalin yenilenmesi için Hammerite’ı metal yüzeylere uygulamak yeterli. Paslanmış metal eşyalar, pencere, balkon parmaklıkları, metal çitler, demir kapılar gibi birçok metal yüzeyde güvenle kullanabilen Hammerite farklı ürün ve renk seçenekleri de sunuyor.

Zorlu hava koşulları ve pas oluşumuna karşı özel pigmentlendirilmiş olarak tasarlanan Hammerite ile metal yüzeylerde, tüm hava şartlarına karşı üstün direnç elde ediliyor. Doğrudan pas üstüne uygulanabilen Hammerite akmaya karşı direnç gösteriyor ve demir metallere kuvvetli bir şekilde yapışıyor. Böylece en zorlu metal alanlarda bile mükemmel bir son kat görünümü sunuyor.

Rulo ve fırça ile kolayca sürülebilen ürün hızlı kuruması sayesinde kullanıcılara zaman tasarrufu sağlıyor. Düz, çekiçlenmiş ve döküm görüntüsüyle metalleriniz için farklı dekoratif görünüm seçenekleri sunuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıDemirDöküm ve İş Bankası’ndan Yeni Kampanya
    Sonraki yazı“Yeşil Çelik Zirvesi’ İstanbul’da toplandı