MOMENTİ KOLTUK TAKIMI İLE EVLERİNİZE ZARİF BİR DOKUNUŞ

Asalet ve zarafeti bir arada sevenlerin tercihi DOĞTAŞ Momenti Koltuk Takımı ile kullanıcılarına ulaşıyor. Momenti Koltuk Takımı, şıklık ve fonksiyonelliği mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor.

Ev dekorasyonunda asalet ve zarafet arayanlar için tasarlanan Momenti Koltuk Takımı, düz hatlarının asil duruşu ve deri dokusunun verdiği elegan görünümü ile evlerin yeni gözdesi olmaya aday. Üstün oturum konforu sunan Momenti Koltuk Takımı, aynı zamanda metal detaylı kol minderleri ile rahatlığınızı destekliyor. Momenti Koltuk Takımı, şıklık ve fonksiyonelliği mükemmel bir şekilde bir araya getiriyor. Geriye takla atan sırt mekanizması sayesinde isteğe göre geniş oturum alanı veya tek kişilik yatak olarak kullanabilme imkânı sunuyor. Bu özellik, misafirlerinizi ağırlarken veya dinlenmek istediğinizde size ekstra konfor sağlayacak.

KEYİFLİ ZAMANLARIN VAZGEÇİLMEZ KÖŞESİ

Modern siyah metal ayakları, farklı tarz ve renkteki mobilyalarınızla kolayca kombin yapmanıza olanak tanırken, metal detaylı berjeri ise keyifli zamanlarınızın vazgeçilmez köşesinde yer alıyor.

Momenti Koltuk Takımı, evinize ayrıcalıklı bir dokunuş getirirken aynı zamanda rahatlığı da beraberinde sunuyor. Arch ve Costa koleksiyonları ile mükemmel bir uyum sağlayarak ev dekorasyonunuzu tamamlıyor. Şıklık ve konforu bir araya getirmek isteyenler için Momenti Koltuk Takımı, vazgeçilmez bir tercih olacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıEndeksa, İstanbul’da En Yoğun Kullanılan Toplu Taşıma Güzergahlarına Yürüme Mesafesi Olan Konut Fiyatlarını İnceledi
    Sonraki yazıAğustos 2023 Döneminde AVM Metrekare Verimlilik Endeksi, Bir Önceki Yılın Aynı Ayına Göre Nominal Olarak Yüzde 81,7 Arttı.