Nef Vakfı, Depremin Yaralarını Paylaşarak İyileştirmeye Devam Ediyor

Deprem bölgesinde yaraların sarılması için ilk günden itibaren bölgede çalışmalarını sürdüren Nef Vakfı, depremin birinci yıldönümünde Hatay’da olacak. Konteyner kentte söyleşi çadırı kuracak olan Nef Vakfı, önemli konuşmacılar ve misafirler eşliğinde bölgedeki maddi manevi eksikliklerin çözümlenmesine yönelik söyleşi gerçekleştirecek.

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından bölgeye hızla ulaşan ve o günden bu yana insani yardım, aşevi, konteyner kent, psikososyal destek ve sosyal yardım alanlarında çalışmalarına devam eden Nef Vakfı, depremin birinci yıldönümünde de bölgeye desteklerini sürdürüyor.

Bu zamana kadar birçok sivil toplum kuruluşu işbirliği ile bölgeye sağladığı ayni ve maddi yardımlarına aralıksız devam devam Nef Vakfı, 06 Şubat olan depremin birinci yıldönümünde de yaraları dayanışma ile sarmak üzere bölgede olmaya hazırlanıyor.Hatay’ın Defne ilçesindeki konteyner kente ‘Nef Vakfı Söyleşi Çadırı’ kurmaya hazırlanan Nef Vakfı, herkesi ‘Paylaşıyoruz, İyileşiyoruz’ sloganı ile depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı anmaya ve depremden etkilenen vatandaşların iyileşme sürecine maddi ve manevi destek olmaya davet ediyor.

Araştırmacı yazar Kerim Güç, Uzman Psikolog Dilek Avuk ve Nef Vakfı Afet Kriz Direktörü Ercüment Arabacı’nın konuşmacı olarak yer alacağı söyleşi programı 06 Şubat Salı saat 15.00’de tüm bölge halkının katılımıyla gerçekleştirilecek.

Bu dayanışmanın bir parçası olmak isteyenler Nef Vakfının aşağıdaki hesabından destek olabilirler.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıGerman Design Awards’tan Designist’e İki Ödül Birden!
    Sonraki yazıTürkiye 20 milyar dolarla en yüksek ocak ayı ihracatına imza attı