Porland 23 Nisan’ı çocuklarla kupa boyayarak kutladı

 

Türkiye’de sofra estetiğine değer katan ürünlere imza atan öncü porselen üreticisi Porland, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda seramik boyama etkinliği düzenleyerek çocukların bayram coşkusuna ortak oldu. Akmerkez’deki mağazasında bulunan El Sanatları Atölyesi’nde 35çocuğu ağırlayan Porland, Çini Tasarımcısı Emel Gemici eşliğinde kupa boyayarak çocuk bayramını kutladı.

Zengin ürün yelpazesi ve sıra dışı tasarımlarıyla Türkiye’nin öncü porselen üreticilerinden Porland, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı renkli bir etkinlikle kutladı.İstanbul Akmerkez’deki mağazasında bulunan El Sanatları Atölyesi’nde 35 çocuğu ağırlayan Porland,Çini Tasarımcısı Emel Gemici eşliğinde kupa boyama etkinliğini gerçekleştirerek, çocukların bayram coşkusuna ortak oldu.

Boyanan kupalar 23 Nisan hatırası olarak çocuklara hediye edildi
Tüm gün boyunca toplam 35 çocuk, etkinlik için hazırlanan özel Porlandkupalarına hayal güçlerini yansıtarak boyama yaptı. Boyamanın ardından mağazada bulunan seramik pişirme fırınında pişirilip kullanıma hazır hale gelen kupalar 23 Nisan hatırası olarak çocuklara hediye edildi.Porland kupa boyama atölyesi dışında ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile 20-21-22-23 Nisan tarihlerinde Akmerkez Alışveriş Merkezi’nde konumlandırdığı interaktif dijital ekransayesinde her yaştan ziyaretçilerin Ulu ÖnderMustafa Kemal Atatürk ile yan yana fotoğraf çekilebilecekleri yapay zeka desteklibir fırsat yarattı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıTÜRKİYE BEYAZ EŞYA SEKTÖRÜ İÇ PAZARDAKİ CANLILIK VE ÜRETİMDEKİ İSTİKRARLA GÜCÜNÜ KORUYOR
    Sonraki yazıEvlerin çözülmeyen sorunu ısı yalıtımı