Porland’dan Kurban Bayramı’na özel kampanya

Estetik ve zarafetin buluşma noktası Porland,Kurban Bayramı için özel olarak hazırladığıkampanyasınıbaşlattı. Bayramın coşkusunu sevdikleriyle paylaşmak isteyenler için tüm ürün kategorilerinde 10-16 Haziran tarihleri arasında geçerli olanyüzde 30 fiyat avantajı,Porland mağazaları ve porland.com’danalışverişini yapmak isteyenleri cazip fırsatlarla buluşturuyor.

Türkiye porselen sektörüne özgün tasarımlarıyla yön verenPorland, Kurban Bayramı’nda misafirleri için özenle hazırladığı sofraları donatacaklar içinkaçırılmaz bir kampanya sunuyor. Sofra, mutfak ve ev yaşam kategorilerindeki tüm ürün gruplarında yüzde 30 fiyat avantajı uygulayan Porland, 16 Haziran’a kadar devam edecekbu kampanya ile bayramcoşkusunuerken kutluyor.

Modern tasarımları ve zamansız görünüme sahip ürün yelpazesiyle her kullanıcının zevkine hitap eden Porland, sofralara estetiğin zarif uyumunu getiriyor. Göz alıcı desenlere sahip parçaları kullanıcılarıyla buluşturan markanın bayram sofralarına zarafet katmak isteyenler için özel olarak sunduğu avantajlı fiyat kampanyası, Porland mağazaları ve porland.com web sitesinde devam ediyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıMarshall’dan Hollanda’ya Üst Düzey Yönetici Ataması
    Sonraki yazıBosch Home Comfort Group iklimlendirme sektöründe ihracat şampiyonu