RAMS Türkiye’den Deprem Bölgesine Destek

RAMS Türkiye olarak Kahramanmaraş – Pazarcık merkezli 10 ilimizin etkilendiği deprem felaketi nedeniyle derin üzüntü duyuyoruz. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır, yaralılara acil şifalar dileriz.

RAMS Türkiye çalışanlarından oluşan 10 kişilik gönüllü ekibimizle birlikte AFAD koordinasyonunda 20.000 adet çocuk montu, 100.000 adet 4 çeşitten oluşan kumanya,1.888 adet bebek mont ve kabanı, 12.500 adet çocuk bezi, 26.900 adet battaniye, 2.583 uyku tulumu, 2.228 adet yetişkin mont ve kabanı, 1.364 adet yetişkin giysisi, 1.994 adet bere ve atkı,316 adet yağmurluk, 1.792 adet çocuk mont ve kaban, 1.200 adet çorap, 4.800 adet iç çamaşırı,720 çift ayakkabı taşıyan 20 tır göndermiş bulunmaktayız. Ayrıca arama kurtarma çalışmalarında kullanılmak üzere kırıcı ve delici inşaat makineleri de bölgeye sevk edilmiştir.

Yardım malzemeleri ile yüklü 20 tırımız, ekip arkadaşlarımızla birlikte Kahramanmaraş, Gaziantep, Hatay ve Adıyaman’a doğru yola çıkmıştır.

Hatay’da, BKM ile birlikte ortak planladığımız, 900 m² alanda Çocuk Rehabilitasyon Merkezi olarak hizmet verecek çadırımız da yoldadır. Ayrıca afetzedelerin yiyecek ihtiyacını bir nebze de olsa karşılamak için 5 aşevi de alanda kurulacaktır.

Bu süreçte bizlere destek olan başta AFAD olmak üzere, AHBAP Derneği – Haluk Levent’e ve BKM yönetimine teşekkürlerimizi sunarız.

Birlik ve beraberlik ile atlatacağımıza inancımızın tam olduğu bu zor günlerde, RAMS Türkiye olarak şimdi ve sonra üzerimize düşeni yapmaya her zaman hazırız.

Saygılarımızla,

RAMS Türkiye

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıDASK Tüm Gücüyle Hazır
    Sonraki yazıGayrimenkul yatırımında paylaşım ekonomisi modeli yaygınlaşıyor