sahibinden.com’dan Millî Takım Coşkusunu Yansıtan Reklam Filmi

 

 

Her ay 60 milyonu aşkın kullanıcıyı bir araya getiren sahibinden.com, Türkiye Kadın ve Erkek A Millî Futbol Takımının resmi sponsoru olarak, millî takım coşkusunu ekranlara taşıyan yeni reklam filmini yayınladı. 7’den 70’e tüm Türkiye’nin tek yürek olduğu coşkulu anları konu alan reklam filminde evlerden düğün salonlarına, kahvehanelerden restoranlara kadar geniş bir yelpazede 85 milyon taraftarın milli takıma olan sevgisi ve desteği anlatılıyor.

 

Rafineri Ajans imzası taşıyan ve yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu’nun üstlendiği reklam filminin prodüksiyonunu ise DCC Film üstleniyor.

 

Filmin futbolun birleştirici gücüne odaklandığını belirten sahibinden.com Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nazım Erdoğan, “Reklam filmimizin millî takımımızın başarısını ve ülkemizin dört bir yanındaki taraftarlarımızın heyecanını yansıttığına inanıyoruz. Her millî maçta tek yürek olan ülkemizin her köşesindeki ortak coşku bizi biz yapan en büyük ortak duygulardan biri. Futbol da tıpkı sahibinden.com gibi farklı yaş gruplarından ve yaşam tarzlarından insanları bir araya getiren bir güç. Bu güç, millî maçlarda doruk noktasına ulaşıyor. Biz de reklam filmimizde bu eşsiz birlikteliği, coşkuyu ve heyecanı ekranlara taşıdığımıza inanıyoruz.” dedi.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıVergilerdeki Değişiklikler Gayrimenkul Sektörüne Ve Ekonomiye Şeffaflık Getirecek
    Sonraki yazıİNDER’den Türkiye’de Bir İlk; “Kentsel Dönüşüm ve Dönüşüm Alanlarında Müteahhit Seçme Rehberi”