TEMA İSTANBUL 2 VE TEMA WORLD GÖRÜCÜYE ÇIKTI!

Tema İstanbul 2 ve Tema World projesi RadissonBluVadistanbulHotel’de düzenlenen basın toplantısı ile görücüye çıktı

Mesa, Artaş, Kantur&Akdaş Ortaklığı ile hayata geçirilen Tema İstanbul 2 ve Tema World projesi basına tanıtıldı. Alıcıların taleplerine göre şekillenen Tema İstanbul 2 projesi ilk iki etabın hemen yanı başında hayata geçirilecek. Projede geniş balkonlar, ferah bir ev yaşamı için planlanan yüksek tavanlar, ailelerin konforlu yaşam alanlarına keyif katmak için tasarlandı. Tema İstanbul 2 projesinin yüzde 80’i yeşil alan için ayrıldı. Projede 3 kilometreyi bulan yürüyüş yolları, bisiklet yolları ve diğer rekreasyon imkanlarıyla birlikte 70 metre genişliğinde ve 800 metre uzunluğunda ‘yeşil koridor’ da yer alıyor.

Tema İstanbul 2’de daireler 80 metrekare ile 196 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.Projede 2.280adet daire yer alırken bu daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olacak şekilde planlandı. Projede dairelerin yanında 70 villa da alıcıların ilgisine sunulacak.

Tema İstanbul’un 1,5 milyon metrekare arsa alanı üzerine inşa edilecek Tema İstanbul 2 teslimleri 2023 yılında yapılması planlanıyor.

Ayrıca projenin yanı başında olan Yılda 15 milyon ziyaretçinin hedeflendiği Tema World eğlence parkının 2024’ün ilk aylarında faaliyete geçmesi planlanıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıMarinaya yakın evlere ilgi arttı!
    Sonraki yazıFolkart, Dubai ve Avrupa’dan dünyaya açılıyor!