Themore Concept’ten modern bir banyo koleksiyonu

Efes Banyo Koleksiyonu ahşap ışıklı iç tasarımı ile dikkat çekiyor

Tüm yaşam alanları için her zevk ve ihtiyaca yönelik tasarım koleksiyonuna sahip olan Themore Concept, Efes Banyo Koleksiyonu ile banyo tasarımlarına çağdaş bir dokunuş yapıyor. Melamin yüzeyi ve ahşap ışıklı iç tasarımı ile dikkat çeken Efes Banyo Koleksiyonu, şık ve fonksiyonelliği ile modern bir banyo deneyimi sunuyor.
Tüm evin tek bir uzman elinden, birbiriyle uyumlu tasarımda ve yüksek kalitede bileşenlerle oluşturulmasını sağlayan Themore Concept; Efes Banyo Koleksiyonu ile banyo alanlarına ayrı bir hava ve bütünlük kazandırıyor. Üst modül, ayna modül ve alt modülden oluşan banyo koleksiyonu, kulpsuz tasarımı ve fonksiyonel tasarımı ile banyo alanında hem estetik bir tasarım hem de konfor ve işlevsellik arayanlar için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.
İçe gömülen açık bölmesi ile fonksiyonel bir kullanım sağlıyor
Çizilmelere ve darbelere dayanıklı, su geçirmeyen melamin yüzeye sahip Efes Banyo Koleksiyonu; uzun dolap, aynalı dolap ve lavabo dolabı olarak 3 mobilyadan oluşuyor. Sade ve kulpsuz tasarımı ile modern bir görünüm yaratan koleksiyon,3 farklı renk alternatifi ile her zevk ve ihtiyaca yanıt veriyor. Ayrıca tüm dolaplarda ışıklı ve içe gömülen açık bölmesi bulunan Efes Banyo Koleksiyonu, bu sayede havlu, diş fırçası, diş macunu, krem gibi ihtiyaçlara kolayca ulaşılabilmesini sağlıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıBambi Yatak kış mevsiminde konforlu bir uykunun püf noktalarını paylaştı
    Sonraki yazıSetur, yüzde 50’ye varan indirimlerle 2024 erken rezervasyon kampanyasını başlattı!