TOPLANTI VE ETKİNLİK KONAKLAMALARINIZ İÇİN DOUBLETREE BY HILTON BODRUM IŞIL CLUB RESORT SİZ MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR…

Eşsiz mavilikteki Torba Koyu’nda bulunan DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, ultra her şey dahil konsepti ile sakin ve verimli bir toplantı deneyimini seçen kurumsal misafirlerini bekliyor.

2022 yılı Uluslararası Seyahat Ödülleri’nde “Best Family Beach Resort Ödülü”ne sahip DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort; üstün hizmet anlayışı, mavi bayraklı özel plajı ve geniş yemyeşil alanları ile kurumsal toplantılar ve sosyal etkinlikler için de ayrıcalıklı bir deneyim sunmaya devam ediyor. Mavi ile yeşilin buluştuğu noktada bahçe ve deniz manzaralı odalarıyla konaklama deneyimini bir üst seviyeye taşırken yenilenen toplantı salonu ‘Karya’ ile kurumsal buluşmalarda konforu maksimuma taşıyor.

Birbirinden farklı lezzetlerin eşlik ettiği güçlü İtalyan mutfağı ile POCO ve denizden masaya gelen taze lezzetleri ile Skorpina A La Carte restoranları DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort’ta toplantılarınıza farklı bir soluk getiriyor. Bodrum klasiği haline gelen Sunset Bar yaz akşamları eğlencesini artırırken üst düzey spa merkezlerinden biri olan Spa by Spa Soul ise, özel masaj seçenekleri ve imza bakım ritüelleri ile zihninizi ve bedeninizi yeniliyor.

Konaklamalı grup toplantılarında her 10 kişiden 1 kişinin ücretsiz konaklayabileceği özel fiyatlarla hizmet veren DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, şirketlere özel ikramları ve otel içi keyifli etkinlikleri ile kurumsal misafirlerine karşı konulamaz teklifler sunuyor.

Toplantı ve sosyal etkinliklerinizde de keyifli ve rahatlatıcı zaman geçirebileceğiniz DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, şirketlerin Bodrum’daki vazgeçilmez adresi olacak.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıİstanbul Bu Kış Verimli Isınacak
    Sonraki yazıYurtbay Seramik, İtalya Bologna’da Cersaie Fuarında Boy Gösterecek