Yıldız Entegre’nin mobil uygulaması yenilendi

Orman ürünleri sektöründe Türkiye’nin ve dünyanın en büyük üreticilerden biri olan Yıldız Entegre, müşterilerine ürün tercihinde büyük kolaylık sağlayan mobil uygulamasını yeniledi. Uygulamaya eklenen interaktif özellikler kullanıcılara, ürünleri sanal ortamda deneme, mekansal bütünlüğü görselleştirme ve kişisel tercihlerine uygun seçenekler sunma konusunda büyük avantaj sağlıyor.

 

Yıldız Entegre, müşterileri ve tüm paydaşlarıyla sanal ortamda buluştuğu mobil uygulamasını, modern arayüzü ve kullanıcı dostu özelliklerle geliştirdi.

 

Kullanıcıların beklentilerini karşılamak adına yenilenen uygulama, Sanal Showroom, 3D Kartela, Sen Tasarla gibi dikkat çekici özelliklere sahip. Bu özellikler, kullanıcıların ürünleri interaktif bir şekilde keşfetmelerini sağlarken aynı zamanda estetik bir deneyim sunuyor.

 

Yenilikçi Dijital Uygulamalar

 

Yıldız Entegre mobil uygulaması içerisinde bulunan dijital uygulamalar sayesinde kullanıcılar, ürünleri sanal ortamda deneme, mekânsal bütünlüğü görselleştirme ve kişisel tercihlerine uygun seçenekler bulma konusunda büyük avantaj sağlıyor. ‘Sanal Showroom’ özelliği, showroom deneyimini mobil cihazlara taşıyarak, kullanıcılara sanal odalar içerisinde ürünleri görme ve uyumlu kombinasyonlar oluşturma imkanı tanıyor. ‘3D Kartela’ ile Yıldız Entegre’nin benzersiz ürünleri, üç boyutlu perspektifte incelenebiliyor, böylece kullanıcılar ürünleri daha detaylı bir şekilde görebiliyor. ‘Parkeni Seç’ uygulaması ise kullanıcıların parke tercihlerinde doğru seçim yapmalarına destek olup, uyumlu ürünleri keşfetme imkanı sağlıyor. Uygulama içinde yer alan ‘Sen Tasarla’ özelliği sayesinde kullanıcılar, kendi çizimleri ve seçtikleri dekorlarla özelleştirilmiş alanların düzenlemeleriniyapma şansı buluyor. ‘Çek Seç Uygula’ özelliği, kullanıcıların parkelerini seçerken tasarımın mekandaki görünümünü rahatlıkla görmelerine olanak tanıyor.

 

Yıldız Entegre Satış Noktalarını Keşfedin

 

Yıldız Entegre’nin yenilenen uygulamasında kullanıcılar, bulunduğu ili seçerek kendilerine en yakın satış noktasına kolayca erişebiliyor. Yıldız Entegre bu sayede, kullanıcılara daha kolay ve hızlı bir deneyim sunmanın yanı sıra, yerel satış noktalarını keşfetme ve tercih etme konusunda daha fazla kontrol imkanı sağlıyor. En yakın satış noktasına erişerek iletişim bilgilerini elde edebilen kullanıcılar, bayi ile iletişime geçme ve bilgi alışverişi yapma imkanına sahip oluyorlar.

 

Yıldız Entegre’nin Ürün Dünyasında Yolculuğa Çıkın

 

Yıldız Entegre mobil uygulamasında, estetik ve modern tasarıma sahip ürünler yakından incelenebiliyor ve ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşılabiliyor. Yıldız Entegre’nin yenilenen uygulaması sayesinde kullanıcılar, farklı yüzey seçeneğine sahip ürünleri deneyimleme imkanına sahip olurken geniş ürün yelpazesi sayesinde, yaşam alanlarına estetik ve işlevsel dokunuşlar katmanın keyfini çıkarabiliyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıDYO’dan Son Teknoloji Dış Cephe Boyası; Akromax Suprema
    Sonraki yazıEndeksa: Konut Piyasasında %17 Daralmayla Yeni Gelişmeler Gündemde