Yurtbay Seramik, Atatürk’ü Sevgi ve Hasretle Anıyor: “Bu Senin Duruşundur!”

Türkiye’nin önde gelen seramik üreticilerinden biri olan Yurtbay Seramik, Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım’ı anmak için özel bir anma filmi hazırladı. “Bu Senin Duruşundur” başlıklı filmde, Yurtbay Seramik ailesinin bir parçası olan fabrika çalışanlarından tasarım ekiplerine kadar pek çok çalışan yer aldı.

Yurtbay Seramik Ailesi, Ata’nın izinden gidiyor

10 Kasım’ı anma geleneği her yıl sürdüren Yurtbay Seramik, #BuSeninDuruşundur etiketi ile paylaştığı anma filmi ile bu özel günde yaşanan duyguları ve anlamları takipçileriyle buluşturdu. Film, Atatürk’ün ölüm yıldönümünde saat 09.05’te, tüm Yurtbay Seramik çalışanlarının saygı duruşuna geçtiği bir dakika boyunca neler hissedildiğini ve düşünüldüğünü anlatıyor.

Atatürk’ün düşünce mirası ve Türkiye’nin aydınlık geleceğine olan inançla dolu bir milletin duruşunu vurgulayan filmde, “Biz o bir dakikada, 85 yıldır içimizde zerre kadar azalmayan sevgini düşünüyoruz,” dendi. Yurtbay Seramik Eskişehir Fabrikaları’nda yer alan filmde, “Saygı duruşu deyip geçemeyiz Atam. Bu senin duruşundur,” ifadeleriyle, Yurtbay Seramik ailesinin, Atatürk yolundan gittiğinin altı çiziliyor.

Yurtbay Seramik, bu anlamlı filmi Yurtbay Seramik sosyal medya hesaplarından izleyicileriyle buluşturuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıDirençli Binalar Tercih Değil Zorunluluk
    Sonraki yazıKaleseramik’in 2023’ün ilk 9 aylık net dönem karı 809 milyon TL’ye ulaştı