10 Aralık’ta elektrik verilemeyecek yerler

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ'nin yaptığı açıklamaya göre; Sarıyer, Güngören, Küçükçekmece, Bağcılar, Bahçelievler, Bayrampaşa, Beşiktaş, Fatih, Avcılar, Kağıthane, Başakşehir ve Zeytinburnu ilçelerinde 19 Aralık Perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak. Elektrik kesintisi programı şu şekilde:
 
Sarıyer
09:00 – 19:00 saatleri arasında Zekeriyaköy, Uskumruköy Mahallelerinin;Siteler Bölgesi ve civarı
 
 
Güngören
22:00 – 08:00 saatleri arasında Sanayi Mahallesinin;Kazım Karabekir Caddesi, Gonca, Ozan, Öznur, Gürbüz, Kale, Güvenç, Başaklı, Özboran, Halı Saha, Dünya Seramik Merkezi ve civarı
 
 
Küçükçekmece
08:00 – 18:00 saatleri arasında Atakent Mahallesinin;Atatürk, 3 Caddeleri, Kamelya, Manolya Çıkmazı Sokakları ve civarı
 
 
Bağcılar
10:00 – 18:00 saatleri arasında Yavuz Selim Mahallesinin;4/15, 5/13, 5/14A, 5/12, 5/11, 4/11, 4/12, 4/13, 4/13-4, 5/10-5, 5/9, 5/11 Sokakları ve civarı
 
 
Bahçelievler
09:00 – 18:00 saatleri arasında Şirinevler Mahallesinin;Kazım Karabekir, Mahmutbey Caddeleri, Oktay, Çimentepe, 4, 5, 7 Sokakları ve civarı
08:00 – 18:00 saatleri arasında Çobançeşme Mahallesinin;Sanayi Caddesi ve civarı
 
 
Bayrampaşa
13:00 – 16:00 saatleri arasında Yıldırım Mahallesinin;Ali Fuat Başgil, Şehit Kamil Balkan Caddeleri, Küçük Ada, Buğday, Büyük Ada, Yıldız, Emel, Bulut, Çınar, Akşemsettin, Başak Sokakları ve civarı
 
 
Beşiktaş
08:30 – 16:00 saatleri arasında Arnavutköy Kuruçeşme Mahallelerinin;Bebek Arnavutköy, Ahmet Adnan Saygun Caddeleri, Üvez, Dulkadiroğulları, Çeşme, Dulkadiroğulları Çıkmazı, Adalı, Adalı Fettah, Erzurumlu Şükrü Paşa, Set, Mumhane, Aydınlık, Muhtar Ali Rıza, Coşkunlar, Muhtar Abdullah, Yeşilpınar, Akıncılar Aralığı, Fide, Muhtar Hüseyin, Buğday Çıkmazı, Muhtar Nurettin, Kireçhane, Akıncılar Bayırı, Özefe, Kuruçeşme Çıkmazı, İmar Sitesi Yolu, Kırba
 
 
Fatih
09:00 – 15:00 saatleri arasında Topkapı Mahallesinin;Turgut Özal Millet Caddesi, Pazar Tekeksi, Ali Baba, Pazar Tekkesi Aralığı, Pazar Tekkesi Çıkmazı, Karanfilli Çavuş, Kalburcu Mehmet Camii Sokakları ve civarı
 
 
Avcılar
08:00 – 18:00 saatleri arasında Tahtakale Mahallesinin;İstasyon, İstanbul Yolu Caddeleri, Subaşı, Yonca, Akçapınar, Uyanık, Palandeken, Sümbül, Umut, Uyanık, Gülfidan, Uygur, Utku, Özpınar, Uyum, Ulus, Ulupınar, Lavanta Sokakları, O-3 Güney Yanyol ve civarı
 
 
Kağıthane
09:00 – 13:00 saatleri arasında Yahya Kemal Mahallesinin;Talatpaşa Caddesi, Benek, Cesaret, İmren, Örnek, Akıcı, Akkaya, Atılgan, Cengizhan, Dinç, Baykan, Tuğ Sokakları ve civarı
 
 
Başakşehir
10:00 – 15:00 saatleri arasında Kayabaşı Mahallesinin;9.Bölge ve civarı
 
 
Zeytinburnu
09:00 – 12:00 saatleri arasında Maltepe Mahallesinin;Prestij 2, 3, 4, 5.Blokları ve civarı

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın.
Buraya adınızı yazın