232 Flora’yı bir yıl sonra teslim edecek

4 blokta 94 konuttan oluşan 232 Flora, Temmuz 2017'te teslim edilecek.  Projedeki tüm konutlar birbirinden farklı tasarlandı. Projede 10 adet Penthouse çatı villası, 17 adet de çatı villası bulunuyor.  Diğer daireler ise 2+1, 3+1 ve 4+1 formatından oluşuyor.

232 Flora projesinin mimari çizimlerini Metin Kozlu, dış tasarımını ise Hakan Rulas yaptı. Projenin iç tasarımında ise Tarkan Önal imzasını bulunuyor.  12 bin 848 metrekarelik yeşil alana karşılık sadece 4 blok inşaat yapılan projede sosyal donatı alanları geniş tutuldu. Sosyal donatı alanlarında langırt salonu, mini golf salonu, her daire için 5 metrekarelik ardiye depoları, havuz, 0-6 grubu çocuklar için oyun odaları yer alıyor.

Yeni Ofisini Açtı

İzmir'de inşa ettiği konut projeleriyle tanınan Musa Çiçek İnşaat'ın Gaziemir'deki yeni merkez ofisi törenle açıldı. Gaziemir'de Akçay Caddesi üzeride yer alan ofisin açılışında konuşan Musa Çiçek İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Emre Uz, son dönemde hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgi verdi.  Emre Uz'un verdiği bilgiye göre, 98 konuttan oluşan Bornova'daki Boliva projesinde 10 teraslı mağazadan oluşan küçük bir çarşı da bulunuyor. Boliva projesi ile 31 daire ve 2 mağaza kapasiteli Torbalı'daki Park 132 Ayrancılar projesi tamamlandı. 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.