550 milyon TL’lik Lavanta Bahçesi

535 konut ve cadde mağazaları yer alan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'lerden oluşan 29 farklı daire tipi bulunuyor.  550 milyon liralık yatırım değerine sahip olan proje, lavanta bahçeleri ve gölet alanı ile dikkat çekiyor. Projede konutların büyüklükleri 57 metrekare ile 226 metrekare arasında değişiyor. 

Projede lansman dönemine özel kampanya çerçevesinde konutlar 295 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Kasım 2018'de teslim edilecek projede ilk 100 ev için 60 ay vade farksız ödeme imkânı sunuluyor.

3. Köprü İle Prim Yapacak

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, lavanta kokan bahçeleri, göletler, bir bulvar boyunca uzanan cadde alışveriş dükkanlarından oluşan, Tem'e komşu vizyon bir proje hazırladıklarını söyledi.

Elmas, "Üçüncü köprü, hızlı tren, metro gibi büyük kamu yatırımları ile prim yapmaya devam edeceğini düşündüğümüz bu bölgede biz de Lavender projemizle yatırımlarımıza devam ediyoruz" dedi

Çocuklara Özel Alanlar

Projede yürüyüş parkurları, piknik alanları, açık yüzme havuzu, iki kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, amfi sahne, açık spor alanları, avlu bahçeleri, çardaklar, kafe, fitness alanı, sauna, hamam, pilates odası, yoga salonu, hobi alanları ve yarı olimpik açık yüzme havuz bulunuyor. Çocuklara özel alanlar tasarlanan projede Kızılderili evleri, korsan gemileri, kulübeleri, macera parkları, trambolin, masa tenisi alanları, kaykay pisti, paten sahası, akülü araç kullanım alam, bisiklet yolu gibi farklı yaş gruplarına uygun aktivite alanları da yer alıyor.

Metroya Yakın

Üç cephesinden yola bağlantılı olan projenin Tem otoyoluna da cephesi bulunuyor. Kuzey Marmara otoyoluna, hızlı tren hattına komşu konumda yer alan Lavender tamamlanmak üzere olan Çekmeköy-Sancaktepe metrosunun Samandıra durağına yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Metro ağı ile Sancaktepe'den Üsküdar'a 20 dk. Yenikapı'ya 30 dk. Taksim'e ise 45 dk. da gidilebilecek. Lavender ayrıca günlük hareketi 100 bin kişi civarında olacak olan 4 bin 100 yatak kapasiteye sahip Türkiye ve Avrupa'nın planlanan en büyük şehir hastanesine, yapılması planlanan devlet üniversitesine ve Anadolu yakasındaki tek durağı Sancaktepe'de olan hızlı tren hattına komşu konumda yer alıyor.

Yalı Dairesi Gibi Daireler

Gölet kıyısında az katlı yalı tipi daireler de bulunuyor. Göletler etrafında konumlanmış 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan göl blokları her katta bulunan iki dairesi ile müstakil bir yalı dairesi gibi hazırlandı.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.