Adalife Maltepe’de 3+1 daireler 560 bin TL

Çolakoğlu Yapı Grubu tarafından Maltepe'de hayata geçirilen Adalife projesi 7 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Büyüklükleri 135 metrekare ile 148 metrekare değişen 3+1 dairelerin yer aldığı projede 5 blokta toplam 116 daire bulunuyor. Hemen teslim avantajıyla satışlarına devam edilen projedeki daire fiyatları ise 560 bin  lira ile 770 bin lira arasında değişiyor. Adalife projesinden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

Maltepe'de Adalar manzarasına sahip bir konumda yükselen Adalife Maltepe projesi oturuma hazır olması hemen taşınmak ve yatırım için düşünenler için ideal. Adalife Maltepe projesinde oturuma hazır dairelerin kiraları 2 bin liradan başlıyor. Manzaralı daire kiraları ise 3 bin liraya kadar çıkıyor. Projedeki daireler altıncı kattan itibaren deniz manzarasına sahip.

E5 Karayolu ve metroya 400 metre, sahil yoluna 3 kilometre, Bostancı İDO iskelesine 5 kilometre mesafede konumlandırılan Adalife Maltepe'nin sosyal donatıları arasında basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, futbol sahası, kamelya, kapalı otopark ve voleybol sahası yer alıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.