ADERAN GLOBAL YENİ PROJESİ ARASTA İLE TARİHİN İZİNDE YENİ BİR YAŞAM SUNUYOR

 

Akdeniz Bölgesi’nde yaşam ve yatırım değeri ile öne çıkan projeler geliştiren Aderan Global, Korkuteli’nin simgesi olacak yepyeni bir projeyi hayata geçirdi. Osmanlı mimarisinin izlerini taşıyan Arasta projesi, inşaat başlar başlamaz yoğun ilgi ile karşılaştı.
Mimarisi ile geçmişten geleceğe keyifli bir yolculuk
Akdeniz Bölgesi’nde inşaat sektörünün güçlü oyuncusu Aderan Global, yeni projesi Arasta ile eşsiz bir yaşam alanı sunuyor. Doğal güzellikleri ve zengin kültürel mirasıylabüyük ilgi gören Korkutelimerkezinde yer alan Arasta projesi, tarihin izinde yeni bir yaşamın kapılarını aralıyor. Osmanlı Dönemi’nde ait sıralı dükkanlardan oluşan Arastaçarşıları referans alınarak günümüz mimarisi ile modernize edilenproje, dönemin izlerini taşıyan özgünmimarisi ile dikkat çekiyor.Dış cephedeki ahşap yoğunluğunun sıcacık bir estetik mimari ile buluştuğuproje, yan yana sıralı kubbe formlu dükkanlarıyla geçmişten günümüze keyifli bir yolculuğa çıkarıyor. Özenle tasarlanan iç dizaynı, peyzajı ve sosyal alanlarıyla yaşama değer katan Arasta; konut, dükkan ve ofis olmak üzere karma yaşam projesi olarak bölgeye değer katıyor. Kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde Belediye & Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından desteklenen Arasta, Korkuteli’nin simge projesi olmaya aday…

Konut, dükkan ve ofis seçenekleriyle yaşam ve yatırım değeri…
Şehrin merkezinde geçmişle gelecek arasında bir köprü kuran proje; Arasta çarşıları, tarihi izler taşıyan açık hava dükkanlarının yanı sıra konut ve ofisleriyle şehre özel bir atmosfer katıyor.Korkuteli merkezde doğayla iç içe konumu, temiz havası ve özgün konseptiyle kaliteli ve huzur dolu bir yaşamvadeden Arasta projesi, Antalya merkeze 1 saatlik mesafedeki lokasyonuylakent merkezinin sunduğu tüm olanaklarakolay erişim imkanı da sağlıyor.Yaklaşık 36.200 m2 inşaat alanına sahip 9 bloktan oluşan Arasta’da; 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 76 rezidans daire, 82 ofis, farklı metrekare ve büyüklüklerde 143 dükkan bulunuyor.Sosyal olanakları, seçkin yaşam fırsatları, inşaat kalitesi, özel otoparkı ile yaşam ve yatırım değeri ile öne çıkan projenin inşaatı tamamlanarak, 2024 yılının ilk çeyreğinde teslimi gerçekleşecek.

Akdeniz bölgesinde, uzun yıllara dayanan inşaat tecrübesi
Gayrimenkul geliştirmeden turizme, inşaat, enerji ve eğitim yatırımlarına kadar birçok alanda, nitelikli, yenilikçi ve güvenilir projeleri hayata geçiren Aderan Global; Meidan Plaza, First Classe, Villa Classe, Classe Green gibi tamamlanan, La Mare Lara, City Nest, Viva Kundu, Harmoni, Kundu Kanyon, Sorgun Kanyon, The Manor Belek, Arasta gibi devam eden inşaat projeleri ile son dönemde adından sıkça söz ettiriyor.

Turizm sektöründe projelendirdiği, kısa zamanda Akdeniz’in özgün markalarından biri haline gelen LIU Resorts, Bodrum ve Konyaaltı bölgelerinde yeni hayata geçireceği otel projeleri turizm yatırımları arasında, geleceğin öncülerini yetiştirecek “Bahçeşehir Koleji Antalya Parkorman Batı Kampüsü” projesi ise eğitim yatırımları arasında yer alıyor. Belek’teki Fenerbahçe Tesisleri’nin inşasını tamamlayarak yeni nesil mimariye katkı sağlayan Aderan Global, projelerinde güvenli konut yaklaşımı, deprem, yapı denetim ve yangın yönetmeliğine uygunluk esası ile hareket ediyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıModüler çelik yapılarla güvenli bir mimari mümkün
    Sonraki yazıMİSTRAL İZMİR’DE SON DAİRELER İÇİN SON FIRSATLAR