MİSTRAL İZMİR’DE SON DAİRELER İÇİN SON FIRSATLAR

 

İzmir’in her geçen gün gelişen ve yeni yatırımlara ev sahipliği yapan ilçesi Bayraklı’dayükselen Mistral İzmir’in yaşam ve yatırım ayrıcalığı ile son daireleriözel ödeme avantajlarıyla satışa çıktı.Mistral İzmir, körfezin dünyaya nam salmış güzelliğine hakim,lüks, ferah, şık, akıllı ev sistemi ile donatılmış konforlu daireleri, sosyal olanakları,seçkin restoran ve kafelerin yer aldığı çarşısı ileayrıcalıklı ve prestijli bir yaşam vaat ediyor.

Mistral İzmir’de yaşama hazır daireler yüzde 50 peşin, 24 aya varan vade farksız taksitlendirme, yüzde 35 peşin, 12 aya varan vade farksız taksitlendirme ve peşin ödemede yüzde 10 indirim olmak üzere avantajlı ödeme seçenekleri ile ev sahiplerini bekliyor.Satışta olan portföydeki büyüklüğü 168 m2 ile 234 m2 arasında değişen ve özel fiyatlarla satışa çıkan 2+1, 3+1 dairelerde ev sahipleri hemen yaşamaya başlayacağı gibi yüksek kira getirisi ile de kiraya verilebiliyor.

A plus yaşam fırsatı…
Bitmiş projeden ev alma ayrıcalığı yaşatan Mistral İzmir,lüks segmentte mimari uygulamaları, akıllı ev teknolojisi, yüksek tavanları, İzmir Körfezi’nin yanı başında geniş terasları ile Ege mavisinin tüm güzelliğini yaşamın içine katan daireleri, prestijli markaları buluşturan kafe ve restoranları ile her ihtiyaca cevap veren açık plan çarşısı ile İzmir’in yeni cazibe merkezinde A plus yaşam fırsatı sunuyor. En yeni teknolojiye sahip ankastre ürünlerle donatılan mutfaklar, çift banyo, geniş balkonlar ve yüksek tavana sahip daireler, yüksek kaliteli ve lüks yaşamı odağına alan malzeme kullanımı ile de farklılaşıyor. Çelik kompozit yapıya sahip Mistral İzmir, AFAD ve ODTÜ’nün dayanıklılık testlerine düzenli olarak tabi tutuluyor ve güvenliği kurumlarca onaylanıyor.

Şehrin en prestijli daireleri ‘Akıllı Ev Sistemi’ ile uzaktan yönetilebiliyor.
“Konut”, “otel”, “ofis” ve “çarşı” olarak bütünleşik bir yapıda oluşturulan 37 katlı projenin konut bloğunda toplam 110 konut yer alıyor. MistralGYO’nun konut bloğunda açılan envanterde 2+1 ve 3+1 daireler açık ve kapalı mutfak alternatifleriyle sunuluyor. A’dan Z’ye her detayı titizlikle hazırlanan dairelerde kullanılan ‘Akıllı Ev Sistemi’ ile evin tüm ihtiyaçları ekran üzerinden saniyelerde çözülüyor. Akıllı telefon ile entegre çalışan sistem, evden uzakta iken evin kontrolünü parmak uçlarına getiriyor.

 

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıADERAN GLOBAL YENİ PROJESİ ARASTA İLE TARİHİN İZİNDE YENİ BİR YAŞAM SUNUYOR
    Sonraki yazıTİKAV ve Akfen Yenilenebilir Enerji’den Kırsaldaki Kadınları Güvenli Dijitalleşme ve Dijital Bilinçlendirme Atağı: “Dijitaldeki Ayak İzimiz Projesi”