ADERAN GLOBAL YENİ PROJESİYLE REZİDANS KONSEPTİNİ EŞSİZ BİR BOYUTA TAŞIYOR

Antalya’nın yeni rezidans yaşamı Palma Residence’ta yükseliyor. Akdeniz ve Toroslar’ı kucaklayan denize sıfır muhteşem manzarası, şık mimarisi, inşaat kalitesi, yaşam ve yatırım değeriyle Antalya’nın imza projesi olarak rezidans yaşamına yeni bir değer katıyor.

Son yıllarda konut sektörününhızlı bir yükseliş sergileyen rezidans kültürü; bir evden çok daha fazlasını sunarak; hem yaşamı kolaylaştırıyor, hem de ihtiyaç duyulan konforu tam anlamıyla hissetmeye olanak sağlıyor.Yalnızca mimari açıdan değil teknik özellikler, sunduğu imkanlar ve sağladığı avantajlar sayesinde rezidans dairelerin popülerlikleri gün geçtikçe artıyor. Akdeniz Bölgesi’nde inşaat sektörünün güçlü oyuncusu Aderan Global, yeni projesi Palma Residence ile benzersiz bir yaşam tarzı sunuyor. Antalya’nın incisi Konyaaltı Sahili’nde hayata geçen ve rezidans konseptine yeni bir yorum katan proje, lüks ve modern hizmet anlayışını konforla bir araya getiriyor. Tek blok olarak 26 daire ve 2 dükkandan oluşan projede, ferah ve yüksek tavanlı 2+1 fonksiyonel daireler, 2+1 teraslı daireler, 2+1 bahçeli dubleks ve balkonlu 3+1 dubleks daireler yer alıyor.Muhteşem konumu, modern mimarisi ve özenle tasarlanan iç dizaynıyla dikkat çeken Palma Residence; günün her anında ayrıcalıklı yaşam imkanı sunuyor.

Akdeniz bölgesinde yatırım ve yaşam değeri yüksek projeleri hayata geçiren Aderan Global, yeni projesi Palma Residence ile bölgede yepyeni bir değer yaratıyor. Eşsiz doğal güzellikleri, masmavi denizi, mavi bayraklı plajları ve Toroslar’ın muhteşem manzarasıyla yerli ve yabancı turistlerin vazgeçilmezi haline gelen Konyaaltı Sahili’nde yer alan Palma Residence projesininTemmuz 2025’te teslim edilmesi planlanıyor. İç mimaride yaşam kalitesini artıran özel dokunuşları, şıklık sunan Amerikan mutfağı ve kaliteyi fonksiyonellikle buluşturan kullanım alanları ile dikkat çeken proje, geniş kullanımlı balkon ve teraslarıylagünün her saatini keyfe dönüştürüyor. Denize sıfır konumda yer alan proje,tavana kadar kesintisiz manzara çözümleri sunan panoramik camları sayesinde muhteşem gün doğumları ve gün batımları ile eşsiz bir seyir sunuyor. Zarafeti ihtişam ve inovatif tasarımlarla bir araya getirenproje; akıllı ev otomasyon sistemi, teknolojik çözümleri ve kapalı otoparkı ilekonfor sunuyor.
Mükemmel lokasyon ile hayatın tüm ritmini bir arada sunuyor
Tüm ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak özenle tasarlanan Palma Residence; mükemmel lokasyonuyla hayatın tüm ritmini tek bir çatı altında buluşturuyor. Konyaaltı sahil şeridi üzerinde plajların hemen önünde yer alan, sosyal alanlara ve ulaşım arterlerine yakın konumuyla ayrıcalık sunan proje, yakın çevresinde yer alan popüler restoranlar ve kafeler ile günün her saati canlı ve dinamik bir yaşam sunuyor. Sahil kenarındaki yürüyüş ve bisiklet yolları ile doğa, deniz ve yeşilin muhteşem uyumunu gözler önüne seren proje, şehir hayatının tüm ayrıcalıklarını tatil tadında bir yaşamın içerisinde buluşturuyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıDÜNYADA EN ÇOK TEST EDİLEN KABLO TAVASI LEGRAND CABLOFIL
    Sonraki yazıŞişecam 15. Uluslararası Yem Kongresi ve Yem Sergisi’ne Katıldı