DÜNYADA EN ÇOK TEST EDİLEN KABLO TAVASI LEGRAND CABLOFIL

 

Bina, elektrik ve dijital altyapılar için geliştirdiği ürün ve sistemler konusunda uzman olan Legrand’ın, dünyada en çok teste tabi tutulmuş ve sertifika sahibi tel örgü tavalarının mucidi Cablofil ürünü, ağır endüstrilerden hafif endüstrilere, kamu binalarından veri merkezlerine kadar birçok alanda esneklik, güvenlik ve bakım kolaylığı ile kullanıcılarına en ideal çözümü sunuyor.

 

Bina, elektrik ve dijital altyapılar için geliştirdiği ürün ve sistemler konusunda uzman olan Legrand’ın Cablofil tel örgü kablo tavaları, her çeşit uygulamada kablo yönetimi için en ideal çözümleri sunuyor. Hassas mühendisliği ve yüksek kaliteli işlenmiş çelik teli ile kullanıcılarına pratik ve güvenli çözümler üreten Cablofil, Patentli T tipi özel kaynak yapısı ile üstün enerji tasarrufu sağlarken ticari ve endüstriyel binalar için farklı seçenekler sunuyor.

 

Verimli Kablo Yönetimi için Cablofil

 

Her ortama en iyi entegrasyon için geniş yüzey kaplama seçenekleri ve çoklu konfigürasyonlara izin veren altyapısıyla kablo taşıma sistemleri uzmanı olan Cablofil, kamu binalarından veri merkezlerine kadar birçok alanda kullanıcılarına uygulamalarında gerçek özgürlük sağlıyor. Esneklik, verimlilik ve bakım kolaylığıyla en ideal çözüm olarak öne çıkan Cablofil, ateşe dayanıklılık, Avrupa standartlarına uygunluk, ISO 9001 kalite belgesi, hızlı bağlantı sistemi ve vidasız montaj özellikleriyle tüm dikkatleri kendine çekiyor. Zaman ve maliyet tasarrufunu optimize etmeye yönelik bakış açısıyla Cablofil, geliştirdiği geniş aksesuar seçenekleriyle kablo çekimini kolaylaştırıyor ve kabloların bükülme yarıçaplarını korumalarını sağlıyor. Böylelikle veri kayıplarını engelliyor ve sistem performansına katkıda bulunuyor. Cablofil tel örgü kablo tavaları kafesli yapısı sayesinde veri, enerji ve kontrol kabloları gibi her türlü kablonun oluşturabileceği yoğunluktan kaynaklanabilecek kırılmalara karşı dayanıklıdır. Tüm ürün ve aksesuarların mekanik performansları test edilmiştir.

 

Dünyada En Çok Test Edilen Kablo Tavası

 

Dünyada en çok test edilen kablo tavası unvanına sahip olan Cablofil, çevreci yaklaşımıyla da sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlıyor. Krom içermeyen, dumanı filtreleyen bir yüzey işlemesiyle yüzde yüz geri dönüşüm özelliğine sahip olan Cablofil, %90 açık yapısı ve özel dizaynı sayesinde maksimum havalandırmayı garanti ederken kablo ısınmasının önüne geçerek tesislere ek enerji tasarrufu sağlıyor. Çevre dostu bina ve tesislerde sıklıkla tercih edilen Cablofil, özel yapısı ve ham maddelerin özel kullanımı sayesinde geleneksel kablo tavalarına göre üretimdeki atık miktarını belirli oranlarda optimize ederek çevreye de katkı sağlıyor.

Proje Bilgi Formu

Bu projeyle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Formu doldurun, mesajınızı proje sahibine iletelim.

    Önceki yazıUludağ Elektrik’ten çocuklara anlamlı 23 Nisan kutlaması
    Sonraki yazıADERAN GLOBAL YENİ PROJESİYLE REZİDANS KONSEPTİNİ EŞSİZ BİR BOYUTA TAŞIYOR